Живой Журнал
Главная » Новости » Наука » 2019 » Апрель » 1 » 18:14:56
 

Спілкуйся англійською вільно разом з WinWin!     Реклама  

01 Апреля 2019, 18:22:56 2827 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Спілкуйся англійською вільно разом з WinWin!

Ти досі знаходиш 1000 відмовок, щоб відкласти вивчення англійської мови на завтра, на понеділок чи на літо!? Чи вірите в байки, що після 30,40,50 вивчити мову неможливо? Переконаємо вас у протилежному. Всім відомо, що секрет успішного опанування будь-якої мови повинен бути цікавим і веселим заняттям за допомогою правильних інструментів і звичок. У WinWin поєднано найсучасніші методики викладання іноземних мов, зібрані найкращі навчальні матеріали та ефективні підходи в навчанні.

WinWin Cambridge Educational Center – це перший в Житомирі сертифікований освітній Кембриджський центр з п'ятирічним досвідом, де об'єднані найсучасніші практики і методики викладання іноземних мов.
 

Чому варто обрати WinWin!?

 

Досвід


Викладачі WinWin сертифіковані за міжнародним стандартом CELTA! Гарантуємо, вони знайдуть індивідуальний підхід до кожного студента та розроблять ефективні програми навчання: як для тих, хто починає вивчати мову «з нуля», так і для тих, хто продовжує вдосконалювати своє володіння іноземною мовою. 
Всі студенти проходять тестування, мають можливість відвідати безкоштовний пробний урок відповідно свого рівня володіння мовою та переконатися в професіоналізмі команди WinWin. На сьогодні, в школі займається одночасно більше ніж 600 студентів.
 

Унікальність


WinWin - перший офіційний центр підготовки до CAMBRIDGE EXAMS в Житомирі. Багато людей в усьому світі щороку складають іспити на підтвердження рівня володіння англійською мовою. Після чого отримують міжнародний сертифікат, який надає можливість навчатись або працювати за кордоном, отримати підтвердження свого рівня, визнане в усьому світі.

Основними перевагами підготовки і складання іспитів у WinWin є:
  • Низька ціна (WinWin тільки починає приймати міжнародні іспити, тому усім бажаючим дарує знижки на оплату іспиту).
  • Гнучкий графік здачі. Екзаменаційні сесії проходять кожного місяця.
  • Постійно набираються групи для підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови.
  • Після іспиту ви отримуєте міжнародний сертифікат, як і після складання екзамену в інших центрах, при цьому значно заощаджуючи час та власні кошти.

Сьогодні вже 1103 студенти успішно склали KET, PET, FCE, CAE та 742 студенти успішно склали IELTS на бал 6 і вище. Ви завжди можете з'ясувати всю інформацію, а також зареєструватися на іспит. Поспішайте, поки діє акція 20% на складання  міжнародних іспитів з англійської мови  KET, PET, FCE, CAE, ТКТ. Не проґав свій шанс! 

Підхід до кожного


На території центру всі без виключення розмовляють англійською мовою. Всі групи формуються індивідуально, не більше ніж з 10 осіб, де панує лише англомовне середовище, яке змусить кожного заговорити англійською.
Викладачі докладають максимум зусиль, для успішного засвоєння знань кожним студентом, а здійснюється це за допомогою інтенсивного навантаження і розмовних клубів. По закінченню навчання кожен отримує сертифікат внутрішнього зразка про успішне завершення курсу.
 

Сучасні методики навчання


WinWin Cambridge Educational Center є офіційним партнером видавництва Cambridge University Press (це британське видавництво, яке існує вже понад 425 років і за цей час впевнено зайняло позицію визнаного авторитета і лідера на ринку навчальної літератури). Дане видавництво забезпечує викладачів WinWin методичною підтримкою (ELT каталог Кембриджських книжок, щорічні Cambridge Days, спеціальні методичні тренінги та семінари. Кожен з викладачів розвивається професійно, відвідує тренінги, бере участь у семінарах та воркшопах, прослуховує вебінари.
 

Комфортні умови


WinWin знаходиться у самому центрі Житомира. Привітний колектив створює унікальну надихаючу атмосферу, яка допоможе вам максимально розкрити свій потенціал та успішно реалізувати його у будь-якій точці світу. Приємно вражає те, що в будь-який час студент може завітати  на офіс і отримати порцію англійської з чашкою чаю або кави.

Ви все ще сумніваєтеся, мовляв, навіщо та англійська здалася і стверджуєте, що без неї можна обійтися. Така думка свідчить тільки про одне: ви й не підозрюєте, наскільки вона може полегшити та урізноманітнити ваше життя.  Часу дарма не гайте, переконайтеся самостійно, що процес навчання у WinWin: швидкий, ефективний і найсучасніший. Записуйтеся на безкоштовний пробний урок, де визначать ваш рівень, пригостять кавою, і ви відчуєте атмосферу #ONLYENGLISH на власному досвіді.

 
Завітайте: м. Житомир, Шевченка 18-а
Телефонуйте: (067) 250-79-87; (098) 200-48-10.
Електронна адреса -  [email protected]

Офіційна сторінка instagram -  www.instagram.com/winwinzt
Офіційна сторінка fb - www.facebook.com/winwin.edu.zt


Тэги: наука, Курсы, образование, английский язык
Комментариев: 0
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: