Живой Журнал
Главная » Новости » Экономика » 2019 » Сентябрь » 30 » 16:37:21
 

На Житомирщині 11 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

30 Сентября 2019, 16:37:21 3313 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
На Житомирщині 11 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

Станом на 30 вересня в Житомирській області нараховується 11 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу. Вони мають забезпечувати теплом взимку 31 тис. побутових споживачів (населення) та 549 непобутових споживачів, серед яких є школи, дитсадки та лікарні. Згідно законодавства, АТ «Житомиргаз» не має права здійснювати доставку газу таким споживачам.

На Житомирщині нараховується 11 виробників тепла, які не включені до реєстру споживачів газу жодного постачальника. Тому вони не мають права здійснювати споживання природного газу з газорозподільної системи, а АТ «Житомиргаз» - здійснювати доставку газу для таких компаній.

Перелік виробників тепла, що не включені до реєстру:

 1. Трикотажник ОСББ
 2. Іршанське КП
 3. Вікторія ОСББ
 4. Новогуйвинське ВЖРЕКП
 5. КП Теплозабезпечення Коростень
 6. КП Теплоенерго Бердичів
 7. Еліта-Бердиш ОСББ м.Бердичів вул.Чорновола 15
 8. Крігер Енергія ТОВ
 9. КП АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ АМР
 10. Енергоінвест Малин ТОВ
 11. Військова частина 1495

 

«Ми сподіваємось, що власники теплопостачальних підприємств встигнуть підготуватись до опалювального сезону і будуть включені в реєстр постачальника газу - говорить комерційний директор АТ «Житомиргаз» Людмила Усик».


За дорученням постачальника газу АТ «Житомиргаз» повинне буде вжити заходів по припиненню газопостачання побутових споживачів, підприємств, установ, організацій, що здійснюють надання важливих суспільних послуг, а також виробників теплової енергії для потреб таких споживачів або підприємств, установ, організацій.

Органи місцевого самоврядування, або інші власники підприємств до початку опалювального сезону мають вжити всіх можливих заходів, щоб виробники тепла для потреб населення були включені в реєстр ПСО-постачальника природного газу.

Діюче зараз законодавство не забороняє відключення споживачів газу навіть впродовж опалювального сезону. Доручення на відключення надсилає оператору ГРМ постачальник газу для потреб населення. Відключення в опалювальний період від джерела газопостачання теплопостачальних, теплотранспортних і теплогенеруючих організації, які забезпечують енергією населення, підприємства, установи та організації, призведе до надзвичайної ситуації техногенного характеру, яка за своїми наслідками може бути визнана надзвичайною ситуацією регіонального або державного.

АТ «Житомиргаз» вже проінформувало окремими листами про ситуацію, що склалася в області Офіс Президента України, Раду національної безпеки та оборони, Кабінет Міністрів України, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»


Тэги: отопительный сезон, Житомиргаз
Комментариев: 2
telefon
1 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:46:22, 30 Сентября 2019 [Материал]

"Перелік виробників тепла, що не включені до реєстру" и будут вынуждены перейти на дрова.
Срочно набирают кочегаров.
воздух
2 Буряк Бурячихович (воздух)   • 15:35:03, 01 Октября 2019 [Материал]

готовы к отопительному сезону на 100%(с)
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: