Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Гроші і Економіка » 2021 » Апрель » 13 » 08:24:57

Розпочинається фінансування проєктів за рахунок Держфонду регіонального розвитку

13.04.2021, 08:35:39 2194 1 Помилка?Помилка в тексті?
Виділили слово мишкою
і натисніть Ctrl+Enter
Розпочинається фінансування проєктів за рахунок Держфонду регіонального розвитку

Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

«Рішення Уряду вкрай важливе для розвитку регіонів, адже воно дає старт реалізації сотень проєктів, що мають на меті створення соціальної інфраструктури та проєктів економічного розвитку. Мінрегіон докладає максимум зусиль, щоб ефективно профінансувати та реалізувати усі проєкти цього року», – наголошує Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.


До переліку включено 294 проєкти, в тому числі близько 200 проєктів, які фінансуватимуться в рамках програми Президента «Велике будівництво». Проєкти було схвалено міжвідомчою комісією 18 лютого та 4 березня 2021 року.

За пропозиціями обласних та Київської міської держадміністрацій за проєктами розподіляється 4,34 млрд гривень ДФРР із 4,5 млрд гривень, передбачених у 2021 році. Цього року загальна вартість проєктів, запланованих до реалізації складає 187 млн грн, 85% із них – кошти ДФРР, решта – гроші обласного бюджету та територіальних громад Житомирської області. 

Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко розповіла, що депутати обласної ради ухвалили рішення про виділення 17,2 млн грн, які будуть спрямовані на будівельні та ремонтні роботи по 6 об’єктах комунальної власності, що включені до переліку проєктів ДФРР:

реконструкція будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру по вул. Фещенко-Чопівського, 24/4 в м. Житомирі (термосанація) з прибудовою – 4 млн грн;

реконструкція приміщень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією по вул. Червоного Хреста, 3 у м. Житомирі (ІІІ черга) – 8,5 млн грн

ремонтно-реставраційні роботи по будівлі Магістрату КЗ “Житомирський обласний краєзнавчий музей” за адресою: вул. Кафедральна, 3 в м. Житомирі – 516 тис. грн;

капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” за адресою: Старий Бульвар, 9 в м. Житомирі – 625 тис. грн;

реконструкція та розширення площі літературно-меморіального музею Лесі Українки по вул. Соборності, 76/2 в м. Новограді-Волинському Житомирської області – 1,1 млн грн

реконструкція лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному диспансері Житомирської обласної ради під інфекційне відділення за адресою: смт Гуйва, вул. Бердичівська, 64 Житомирського району Житомирської області (І черга) – 2,5 млн грн.

Крім того, 11,7 млн грн на свої проєкти виділили депутати Житомирської, Новоград-Волинської, Бердичівської, Олевської, Малинської, Новоборівської, Швайківської та Чоповицької громад. 


Тэги: Ремонт, реконструкция, Житомирская область

Схожі новини:


Комментариев: 1
Ивасик
1 Телесик (Ивасик)   • 13:47:00, 13.04.2021 [Материал]

Что там опять капитального ремонтировать в бассейне Авангард собрались? Не так давно там весь фасад обновили. А еще чуть раньше внутри чаши бассейна делали ремонт. Без ремонта там разве что оставались душевые и раздевалки + спортзал. Так что конкретно капитального там будет?

И самый важный вопрос: когда капитально обновят обслуживающий персонал того бассейна? Там тех конченных баб на "рецепшене" нужно было еще пару лет назад выгнать. То не работники, то стервы настоящие, к-рые испортят нервы любому: от детей до взрослых. Так сектор услуг не должен работать. Клиенты приносят деньги заведению, а эти совковые недотраханные стервы просто срываются на детях и взрослых. 21 век на дворе. Авангард, реши уже наконец-то эту проблему, иначе никакие ремонты тебе не помогут.
Оголошення на ЖЖ інфо: