Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    03:20:19
Главная » Новости » Житомир » Город » 2015 » Октябрь » 6 » 13:51:11

Житомиряни скаржаться, що маршрути №2 та №127 не доїжджають до кінцевої зупинки, а самовільно змінюють схему руху     Реклама  

06 Октября 2015, 13:51:11 3876 9

Житомиряни скаржаться, що маршрути №2 та №127 не доїжджають до кінцевої зупинки, а самовільно змінюють схему руху Жителі мікрорайону, що по вулиці Княгині Ольги в Житомирі, обурені обслуговуванням автобусних маршрутів №2 та №127. 

Про це «Журналу Житомира» повідомляє прес-служба ПП «Шерифф».

Ці маршрути відмовляються доїжджати до мікрорайону, хоча є затверджені схеми руху та паспорта маршруту, знаходячи цілу низку причин, аби не їхати в цьому напрямку.

Валентина Яковенко, яка проживає на вулиці Княгині Ольги, розповідає, що раніше до них їздив маршрут №127, і це було дуже зручно. Але з часом маршрутки зникли.  Неодноразово зверталася до перевізника Савіцького, який обслуговує маршрут та не хоче їздити в цьому напрямку, посилаючись на погану дорогу та вузький проїзд. Але мешканці розповідають, що дорога по факту – це біля шести метрів, що дозволяє маршруткам рухатись в обох напрямках.

Одна із причин, чому маршрутки не доїжджали до кінцевої зупинки було те, що проїзд Поліський мав розбиту дорогу. Місцеві жителі за свої кошти засипали дорогу двома машинами щебеню. Після цього водії деякий час знову їздили до мікрорайону, але потім знову перестали. Цього разу мотивують тим, що дорога занадто вузька для проїзду маршруток.

Жителі мікрорайону неодноразово писали скарги до контролюючих органів. Також неодноразово зверталися до обласної держадміністрації та міської ради в особі заступника міського голови Демчика Є.О. та начальника транспорту зв’язку міської ради Подорожньої Т.П., які постійно обіцяли вирішити питання щодо маршруту №2 (Лісове – Княгині Ольги). Перевізник на маршруті №2 (Лісове – Княгині Ольги) АТП11827 не виконує умов договору. Маршрутки з невідомих причин зробили собі кінцеву ЗОК, але по конкурсу кінцева зовсім інша. Неодноразово мешканці зверталися до директора АТП11827, який також обіцяв вирішити проблему, але досі  питання не вирішено.

«Я інвалід 1-ї категорії, мій онук - також інвалід дитинства, якого я кожен ранок веду пішки через дорогу в школу. Ми просимо міську владу, щоб найближчим часом вирішили питання щодо маршруту №2 та маршруту №127, аби вони їздили відповідно до договору», - розповідає мешканець вулиці Княгині Ольги.

На відео видно, що маршрути №127 та №2 рухаються не у відповідності до паспортів та схем маршрутів. Вони не доїздять до вулиці Княгині Ольги, а з невідомих причин їдуть вулицею Баранова до зупинки ЗОК.

Фотографии:
Житомиряни скаржаться, що маршрути №2 та №127 не доїжджають до кінцевої зупинки, а самовільно змінюють схему руху Житомиряни скаржаться, що маршрути №2 та №127 не доїжджають до кінцевої зупинки, а самовільно змінюють схему руху Житомиряни скаржаться, що маршрути №2 та №127 не доїжджають до кінцевої зупинки, а самовільно змінюють схему руху

Тэги: Житомир, ЧП Шерифф

Новости партнеров
Комментариев: 9
Dimyand
1 Dimyand (Dimyand)   • 14:38:43, 06 Октября 2015 [Материал]

Сергей Иванович где вы? Решайте проблему.
Кораблёв, ФАС!!!
garold
3 Кonstantin (garold)   • 19:31:37, 06 Октября 2015 [Материал]

Что вы это не их уровень!
ZVEZDA
2 Житомирянин (ZVEZDA)   • 16:55:35, 06 Октября 2015 [Материал]

Только №2 и 127??? Открою тайну: все маршрутки так поступают. Причем одинаково, что вечером так и утром.
telefon
4 джавахарлал нюру (telefon)   • 23:44:34, 06 Октября 2015 [Материал]

И до сих пор водилы небитыми ездят???
Житомирянин
5 Житомирянин (Житомирянин)   • 08:16:48, 07 Октября 2015 [Материал]

Заказуха полная. Что такое ПП "Шериф" ? Это фирма во главе с Яныком, которая не создала, не открыла ни одного маршрута. Эта фирма занимается в полном смысле слова рейдерством при помощи бывшего нач. Управления транспорта Подпокровного, депутата Моисеева ( бывшего профильного зам. мера ) не имея при этом своей материальноъ базы. Отбирали и продолжают отбирать у перевозчиков уже накатанные маршруты. Они меняют схемы маршрутов так, как им хочется невзирая на утверждённые договора. Что касается маршрута № 2, то именно "Шериф" самостоятельно изменил схему и стал ездить до ЗОКа, но проиграл конкурс. Теперь хочется спросить керовников "Шерифа". Где маршруты №№ 50, 19а, которые выставлялись в пакете с №№ 3 и 19. НЕТ Не хотят они ездить. Только руководитель "Шерифа" может позволить себе порвать составленные акты проверок и бросить в лицо проверяющим. А где инспекция на транспорте и ГАИ, ? А нет их. Они в доле. К сведению пассажиров. Автобусы ПП "Шериф" выезжая на маршруты вообще не проверяются на тех. состояние. Водители работают по 18 часов и не всегда трудоустроенные.
trabus
6 Валентин (trabus)   • 10:05:34, 07 Октября 2015 [Материал]

у нас никто те корита не смотрит даже. Так что ето не новость) А зеки могут работать и 24 часа :)
LeXeR
7 Алексей (LeXeR)   • 11:04:50, 07 Октября 2015 [Материал]

"Сообщает пресс-служба ПП " Шерифф"
Яснопонятно.
С тех пор как начали у них маршруты забирать, так забеспокоились. Особенно о пассажира чужих маршрутов. Недавно, когда 58 отдали другому перевозчику (тот же что и на 2м) сильно волновались, что у тех нет достаточно автобусов. В итоге на 58 м теперь нормальные машины ездят, а не сараи-руты.
Житомирянин
8 Житомирянин (Житомирянин)   • 11:49:56, 07 Октября 2015 [Материал]

На 7. Не забирать, а возвращать. Ещё раз повторюсь. Маршруты захватывались в нарушении всех норм и законов, составлением инспекцией фективных актов проверок. У фирмы даже нет своей стоянки, она арендует просто место. По некоторым захваченным маршрутам годами идёт судебная тяжба в пользу "Шерифа".
maxys
9 макс (maxys)   • 00:15:08, 09 Октября 2015 [Материал]

А выгодный это однако бизнес - маршрутки, у кого карман шире тот и в доле
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus