Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 20.08.2017    10:46:28
2016 » Июль » 109:33:08

Лікарі Житомирщини проходитимуть перепідготовку на базі обллікарні ім. Гербачевського

Лікарі Житомирщини проходитимуть перепідготовку на базі обллікарні ім. Гербачевського
01.07.2016 09:33:08
Просмотры: 1569
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

30 червня, у м. Києві головний лікар Обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Богдан Леськів підписав угоду про співпрацю з ректором Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Юрієм Вороненком. 

Про це "Журналу Житомира" повідомили у прес-службі обласної ради. 

На підписанні угоди також був присутній перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма. Відтепер на базі лікарні викладачі академії проводитимуть післядипломну підготовку та безперервний професійний розвиток лікарів Житомирщини.

Як зазначив Володимир Ширма, лікарі зможуть проходити інтернатуру, переатестацію, тематичне удосконалення, і таким чином підвищувати і вдосконалювати свій професійний рівень, набувати практичного досвіду, а лікувальні заклади Житомирщини поповнюватимуться кваліфікованими медичними кадрами.

- Угодою передбачено, що викладачі навчального закладу впроваджуватимуть новітні технології навчання із застосування сучасних досягнень психології і педагогіки вищої школи, проводитимуть науково-дослідну діяльність з найважливіших питань медицини та соціально-медичних проблем регіону, сприятимуть впровадженню нових методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації хворих у роботі лікарів тощо, - повідомляють у обласній раді.


Тэги: больница Гербачевского, врач, переподготовка кадров   
Объявления:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Полезные советы

Останні новини Житомира

Система Orphus