Живой Журнал
Главная » Новости » Криминал » 2008 » Сентябрь » 23 » 16:55:21
 

В Житомире милиция борется с продажей нелицензионных дисков

23 Сентября 2008, 16:55:21 7777 3
В Житомире милиция борется с продажей нелицензионных дисков

Працівники міліції провели відпрацювання ринків та торгівельних закладів м.Житомира, результатом якого стало вилучення 98 пляшок горілки, які викликали сумніви у справжності.

Про це «Журналу Житомира» повідомила Наталія Чугунська, Богунський РВ УМВС.

Слід зазначити, що якщо експерти підтвердять підозри правоохоронців, відносно власника лікеро-горілчаного відділу буде порушено кримінальну справу за ст.204 Кримінального кодексу «Незаконне виготовлення, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», за що передбачено покарання від штрафу в сумі 8,5-17,8 тисяч гривень до обмеження волі на строк до 3 років з конфіскацією продукції.

Крім того, ще у трьох продавців було вилучено 136 DVD та 25 МР3 дисків, які не було марковані контрольними марками встановленого зразку. За всіма фактами проводиться перевірка.

Як повідомив начальник сектору держслужби боротьби з економічною злочинністю Леонід Орищенко, це не перший випадок реалізації в м. Житомирі таких дисків.

З початку року було порушено три кримінальні справи за ст. 203-1 «Незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва» та ще стільки ж за ст. 176 Кримінального кодексу «Порушення авторського права і суміжних прав».

Так, 15 вересня було порушено кримінальну справу відносно 41-річної житомирянки, яка реалізовувала контрафактні аудіовізуальні твори, порушуючи вимоги законодавства України про авторське право. Встановлено, що її діями правовласникам завдано шкоди на суму більше 13 тисяч гривень.

Зауважимо, що жінці загрожує покарання у вигляді штрафу в сумі 3,4-17 тисяч гривень або навіть позбавлення волі на строк до 2 років з конфіскацією творів.

Тэги: диски, Житомир, контрафакт, милиция
Комментариев: 3
Гильденстерн
1 Гильденстерн (Гильденстерн)   • 18:49:52, 24 Сентября 2008 [Материал]

> 136 DVD та 25 МР3 дисків
Капля в море.
Даже на фестивале в Денешах думаю под сотню mp3 продали.
Iваницький
2 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 17:07:16, 25 Сентября 2008 [Материал]

Вот опять пресс-релиз на эту же тему пришел, уже с фото - прилавки, то да сё... я смотрю на эти фото... потом в свой архив - из тех, что и здесь публиковались в разное время... 250 дисков против гор "фонящих" аккумуляторов и десятков тонн серной кислоты, "вилучено контрафактної продукції та обладнання з сировиною на суму близько 50 тис. гривень" против четырехмиллионого в евро договора "прикрытия"... партии, блоки, Крым, русский язык, УПА, выборы-перевыборы... лапша, лапша, лапша, лапша... смачного?
talib
3 talib (talib)   • 09:09:27, 27 Сентября 2008 [Материал]

Всё правильно.......Ведь "бороться" с продавцами дисков намного безопаснее для самих миллиционеров,чем искать воров,убийц........
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: