Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Четверг, 26 Мая 2022    15:06:57
Главная » Новости » Криминал » 2009 » Октябрь » 2 » 11:43:24

В Житомире «накрыли» подпольный цех компьютерных DVD и CD-дисков. ФОТО

02 Октября 2009, 11:43:24 6655 15
В Житомире «накрыли» подпольный цех компьютерных DVD и CD-дисков. ФОТО

На Житомирщині міліціонери виявили підпільний цех по виготовленню контрафактних дисків. Про це «Журналу Житомира» повідомила Інна Свірчевська, ст. інспектор ВЗГ УМВС.

Співробітниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Житомирський області була виявлена і знешкоджена злочинна група, до складу якої входили чотири мешканці Житомирщини.

Ці молоді люди, аби швидко наповнити кишені грошима, вирішили виготовляти і продавати компакт-диски, звісно - контрафактні.

Так, наприклад, споживач, міг придбати диск із різноманітною колекцією останніх новинок кінематографів чи аудіовізуальних творів, фонограм, комп’ютерних програм всього за 35 гривень. Ну то й що, що компакт-диск не був маркований контрольною маркою встановленого зразку…ну, хай і якість цих носіїв зовсім поганенька? - Проте ж ціна доступна. Мабуть, саме цим критерієм і керувалися покупці. А раз є попит, значить, є і матеріальна зацікавленість у злочинців.

З цією метою учасники угрупування детально вивчили шлях потрапляння диску до покупців, починаючи від його виготовлення та закінчуючи реалізацією з торгової точки. Очолив злочинців 35-річний мешканець обласного центру, який безпосередньо сам купував чисті диски, футляри для них, спеціальний папір, підшукував необхідні примірники аудіовізуальних творів з метою подальшого їх копіювання. Незаконного товару було виготовлено настільки багато, що вирішили орендувати складське приміщення, яке знаходилося неподалік від «Житнього ринку» м. Житомира (поблизу місця розташування торгових точок).

Між членами злочинної групи був визначений відповідний розподіл коштів від продажу дисків. Частка кожного визначалася його становищем та витратами. Їх обов’язки були настільки чітко розподілені, що вони досконало знали своє поле діяльності, а це, у свою чергу, забезпечувало безперебійне постачання компакт-дисків до торгових точок та їх реалізацію, до того ж, усунення перешкод з боку певних контролюючих органів.

Як зазначає «Журналу Житомира» начальник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в області полковник міліції  Ігор Савченко, всього, унаслідок порушення авторського та суміжних прав, умисними діями організоване злочинне угрупування завдало матеріальної шкоди ТОВ «Геміна», ТОВ «Інтер-фільм», ТОВ «Відеосервіс Україна» та ряду інших понад 70 тисяч гривень, що є значним збитком.

Крім цього, в учасників групи міліціонери виявили та вилучили обладнання для виготовлення та тиражування продукції майже на 50 тисяч гривень та близько 3-х тисяч компакт-дисків. Загальна сума контрафакту сягає 120 тисяч гривень.

Відносно організованої групи за порушення авторського права і суміжних прав, за зайняття забороненими видами господарської діяльності порушено кримінальну справу, яку вже направлено до суду.
Тэги: Житомир, диски, контрафакт, милиция

Ух ты! Интересно!
Комментариев: 15
dakar
1 Инспектор Кранник (dakar)   • 12:11:00, 02 Октября 2009 [Материал]

Попалили контору)
Timion
2 Artem (Timion)   • 14:00:29, 02 Октября 2009 [Материал]

Ха, видно что ментам не хотили платить, по житнему рынку уже года 2 куча точек где свободно торгуют пиратками, и никто их не трогает.....
Korvin
3 Корвін (Korvin)   • 14:57:30, 02 Октября 2009 [Материал]

неужели эта деятельность себя сегодня оправдывает? ведь есть доступный интернет, есть P2P.
Кому нужен этот контрафакт?
Сруль
6 Сруль Василь Галимович (Сруль)   • 16:59:38, 02 Октября 2009 [Материал]

А наши доблесные правохранительные органы незнают про существоание DC хабов или торрентов
Admiral8
10 Admiral (Admiral8)   • 21:39:40, 02 Октября 2009 [Материал]

у большинства ДВД плееры, а половина имеет помегабайтные пакеты и не против купить диск с софтом, чтобы не тратить инет.
жЫдобандЕровец
14 Maks (жЫдобандЕровец)   • 01:10:40, 06 Октября 2009 [Материал]

а как же вариант купить кому-то на подарок? а купить под настроение, проходя мимо магазина? а боязнь скачать "зараженную вирусами" игру? :)
Svoboda
4 Виктор (Svoboda)   • 15:38:00, 02 Октября 2009 [Материал]

Просто убрали конкурентов. Слишком часто повторяется "злочинці", "злочинна група". Автор забыл о том, что преступником человека может назвать только суд. Какие ж они преступники? Обыкновенные предприниматели, которые, чтоб с голоду не сдохнуть, дело полезное делают. Может, им убивать и грабить население?
Korvin
7 Корвін (Korvin)   • 18:36:40, 02 Октября 2009 [Материал]

"которые, чтоб с голоду не сдохнуть, дело полезное делают"
да я смотрю, вы симпатик копилефта? поощряю
жЫдобандЕровец
13 Maks (жЫдобандЕровец)   • 01:07:02, 06 Октября 2009 [Материал]

робин гуд детектед?
RaID
5 Сергей (RaID)   • 15:48:54, 02 Октября 2009 [Материал]

А потом весь материал медленно расползается по домам следователей "на посмотреть"...
DetalizatoR
8 Andrey (DetalizatoR)   • 18:54:34, 02 Октября 2009 [Материал]

:) Убрали конкурентов! Те точки, которые до сих пор стоят (и все об этом знают), принадлежат в прямом смысле слова дяде Миллиоционеру, который занимает неплохую должность! :)))
Admiral8
9 Admiral (Admiral8)   • 21:36:21, 02 Октября 2009 [Материал]

вероно. я когда-то пдторговывал подобными вещами и встречался с этим милициодядей :)
RusG
11 Rus (RusG)   • 00:19:13, 03 Октября 2009 [Материал]

DVD тоже наказали - заклеили бамажкой со штампиками!
VVS
12 VVS (VVS)   • 08:40:57, 03 Октября 2009 [Материал]

Да. Крутых "бандюков" поймали - вместо того, чтобы тех, кто в темных улицах у девушек телефоны силой отбирает, они целый "цех" нашли (такой вот цех по штамповке диске у каждого дома стоит). Самое интересное, что вчера только в супермаркете видел двд диски с фильмами по ... 25грн. Это как?

ПС: а с другой стороны видать это заработал тот новоиспеченный отдел по борьбе с "киберпреступностью". Кроме поиска дисков они к сожалению ничем другим заняться в принципе не смогут - уровень не тот.

woland
15 Влад (woland)   • 10:37:40, 06 Октября 2009 [Материал]

Навряд чи в мене на машині можна знайти ліцензційну софту чи куплений фільм, однак такі заходи підтримую. Це правильно і виправдовувати порушення закону якимись там бажаннями "заробити копійку" не варто.

Інша справа, що є купа "вічних" і більш серйозних проблем, на які мєнти традиційно закривають очі: кидали у торговому центрі і на Житоньому, цигани тощо.
КОЛИ, панове мєнти?

Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме:


Полезные материалы