Живой Журнал
Главная » Новости » Криминал » 2009 » Январь » 29 » 17:30:04
 

Глава сельсовета в Житомирской области брала взятки телевизорами

29 Января 2009, 17:30:04 7059 1
Глава сельсовета в Житомирской области брала взятки телевизорами

Працівниками відділу боротьби з корупцією було викрито у хабарництві 49-річну сільського голову однієї з сільських рад Черняхівського району Житомирської області.

Як повідомили «Журналу Житомира» в прес-службі УМВС, за сприяння у наданні земельної ділянки під розміщення об’єкту торгівлі та відчуження приміщення колишнього дитячого садка посадовець вимагала у приватного підприємця фінансову винагороду або подарунок вартістю рівній її грошовому еквіваленту. Окрім виділення земельної ділянки, сільський голова обіцяла прискорити процес отримання необхідних документів для оформлення землі, які власноруч підробила.

21 січня вдячний приватний підприємець доставив до будинку сільського голови хабар у вигляді телевізора «Філіпс» вартістю майже 15 тисяч гривень. Кого ж таки не очікувала зустріти на порозі своєї оселі посадова особа, так це працівників міліції, які буквально наступного дня завітали до неї з метою задокументувати факт одержання господаркою хабара.

24 січня за вказаним фактом Житомирською обласною прокуратурою було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (Одержання хабара у великому розмірі) Кримінального кодексу України. Судом для посадової особи обрано міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд.

Наразі слідство проводять працівники управління боротьби з організованою злочинністю та слідчого управління УМВС України в Житомирській області.

Тэги: коррупция, Черняхов, взятки
Комментариев: 1
либерти
1 либерти (либерти)   • 18:36:08, 29 Января 2009 [Материал]

А взяла бы щенками, как у классика, и криминала бы не было...
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: