В зв'язку із заборгованістю населення водоканалу, житомиряни можуть залишитися без водопостачання. Сума боргу за спожиту воду становить 12-ть мільйонів гривень. У разі не погашення боргів без попередження абонентів відключатимуть як від водопостачання так і від водовідведення.
Є громадяни, у яких заборгованість за воду становить по декілька тисяч гривень. Не розраховуються як забезпечені так і малозабезпечені родини. Великими боржниками є частина підприємств міста, проте погасити борг перед водоканалом не спроможні, - більшість з них сьогодні є банкрутами. Так, працівниками водоканалу передано до суду майже 600-т позивних заяв та відшкодовано більше мільйона гривень. Щодня після 17-ї години виїжджає до боржників інспекція водних ресурсів.
- Ми проводимо роботу по відключенню абонентів і ця робота проводиться не заходячи в квартиру. Можливе відключення як водопостачання так і водовідведення, - розповідає Олександр Войналович заступник начальника Житомирського управління водопровідно-каналізаційного господарства.
З'явилися чутки й про те, що нібито воду постачатимуть за графіком , тобто погодинно. Проте, в міській раді запевнили, що це міф, й бути цього не може. Буцімто журналісти самі ці чутки розповсюдили. Про підвищення ж тарифів на водопостачання, поки що ні слова.
- На сьогоднішній день ніхто на графік не перейшов. Але всі ЗМІ повідомили, що Житомир перейшов на графік такого не було і пока не має, - заявив Олександр Марцун начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради
Допоки розглядаються ефективніші шляхи повернення боргів за водопостачання, зростає заборгованість управління водопровідно-каналізаційного господарства перед обленерго, пише O. Кучмій