Живой Журнал
Главная » Новости » Культура » 2009 » Сентябрь » 27 » 22:55:02
 

В Житомире презентовали туристический сайт области, фотоальбом и книгу

27 Сентября 2009, 22:55:02 8298 3
В Житомире презентовали туристический сайт области, фотоальбом и книгу

До Дня туризму у Житомирі презентували туристичний сайт області, фотоальбом та книгу. Щоправда, останню ще не видали. Такі новинки підготували для того, аби вільно подорожувати Житомирщиною і пізнавати так звані "родзинки" області.

До дня туризму представники управління культури готувалися ґрунтовно. Передусім ознайомили гостей з новоствореним сайтом туристичної Житомирщини [www.tourism.zt.ua]. Там любителів пізнавати нове і цікаве чекає інформація про маршрути і найцікавіші місця області. До того ж у залі обласної бібліотеки організували фотовиставку, на якій представлені туристичні перлини області.

Юлія Горюнова, провідний спеціаліст управління культури і туризму: "Знімки не є професійні, але в тому, так би мовити, їх родзинка. Ми їх у студентів брали, вони залюбки діляться знімками. І вони на мій погляд варті уваги".

Окрім таких новинок, продемонстрували і фотоальбом "Мальовнича Житомирщина". Він містить двомовну інформацію про райони області та їх туристичні об’єкти. Популяризуватиме наш край, як туристично-привабливий регіон, і нова книга "Житомирщина туристична".

Михайло Костриця, краєзнавець: ”Ми з сином у співавторстві розробили книжку за завданням облдержадміністрації – ось її обкладинка. Вона трошки не поспіла до цього свята. І скажу вам, що Житомирщина заслуговує на те, щоб туризм набув подальшого розвитку. В кожному районі є славні уродженці, славні події. Наприклад, в Андрушівському районі є обсерваторія, де досліджують космос – це єдина в Україні сільська обсерваторія, є садиба Терещинків колишня в Червоному, де злітали перші вітчизняні літаки. Кожен район по своєму цікавий".

А відтак відкривати для себе і для світу багаті туристичні ресурси Житомирщини за допомогою інформаційних носіїв може кожен.

Тэги: Житомир, книги, туризм
   По материалам: ТРК Житомир
Комментариев: 3
StSpirit
1 user (StSpirit)   • 04:24:38, 28 Сентября 2009 [Материал]

А ссылки на "туристичний сайт області" не нашлось? Или он только в "прожекте" ?
Golden
2 Натан (Golden)   • 10:20:25, 28 Сентября 2009 [Материал]

а ха ха --это комерческий сайт а не портал---там ПП Савицкий по ходу надумали наконецтво создать сайт для своей турфирмы.. и я думаю что вся инфа на портале будет представлена с уклоном на интересы этой турфирмы...
MOKRIZZONNI
3 МОКРИЦЬКИЙ (MOKRIZZONNI)   • 13:11:38, 28 Сентября 2009 [Материал]

Можна було б просто копіпейстить та нагуглить той Туристичний портал Житомирщини...і ось маємо : http://www.tourism.zt.ua/
Так шо тов.Патріот тут ні до чого ( шо видно на прелоуді андер ) :)
І ісчо аналіз XML видає : Українським географічним товариством, Всеукраїнською спілкою краєзнавців, географічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Державної служби туризму
Так шо оффкриша серйозна :)......побачимо який буде рівень та унікальність( оригінальність) авторського ( !) наповнення...шо й визначатиме успішність та рейтинговість ресурсу.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: