Матеріали вибіркового опитування домогосподарств оприлюднило головне управління статистики Житомирської області.
Як повідомили «
Журналу Житомира» підсумки опитування, проведених у 2008 році, свідчать про негативні зміни в оцінках домогосподарств стану добробуту.
На 30 тисяч зменшилась кількість респондентів, які оцінили рівень своїх доходів, як достатній. Кожне п’яте домогосподарство проти кожного шостого у попередньому році обмежувало себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг, але грошей на харчування їм вистачало.
У вибірковому опитуванні взяли участь 501 тисяча 200 господарств, у одній тисячі випадків була дана відповідь, що «
не вдалося забезпечити себе достатнім харчуванням».
Цікаво, що жителі Житомирщини виявилися менш вибагливими у порівнянні з громадянами країни щодо розміру суми, яку вони вважають достатньою, щоб не відчувати себе бідними. – Розповідає начальник відділу обстеження умов життя домогосподарств Ірина Ковальська.
«Найбільша частка населеня Житомирської області, або 30 відсотків, достатньою вважала суму від 1900 до 2300 гривень на місяць на одного члена родини. Наступним за ступенем поширення був дохід у розмірі 1300-1500 гривень. – Його вказали 23% домогосподарств. 20% проти 43 відсотків по країні, відповіли, щоб не відчувати себе бідними їм вистачить доходу в розмірі понад дві тисячі сімсот гривень на місяць на одну особу».
Зазначимо, що за результатами досліджень лише 2 відсотки жителів області назвали себе представниками середнього класу. 48 відсотків вважають себе бідними. І жодне домогосподарство з опитаних не оцінило своє матеріальне становище як заможне.
И питаемся только такими продуктами, что бы выжить можна было.....полезных веществ минимум, витаминов минимум......вот и снижение имунитета, и не способность организма противостоять инфекционным заболеваниям.....вот и гриппуем из года в год......
99%, я так думаю.
Whatever!!?
Всё не так плохо, как кажется! Езжайте в Сомалию, попробуйте там пожить. Начнёте ценить Житомир.