Cегодня, 30 декабря 2011 года, по случаю 68 годовщины со дня освобождения Житомира от немецко-фашистских оккупантов состоялось торжественное возложение цветов к памятному знаку «Советским воинам от житомирян» (Танк Т34).
В чествовании памятных для Житомира событий приняли участие руководители области и города, а также общественность.
«Я искренне поздравляю всех житомирян с 68 годовщиной освобождения города. Мы должны помнить подвиг наших земляков - житомирян, которые освобождали не только наш город, но и весь Советский Союз от фашистских захватчиков. Ведь подвиг наших отцов, дедов - бессмертен», - отметил городской голова Владимир Дебой.
ВИДЕО: Житомир отметил День освобождения от фашистовНакануне освобождения Житомира 15 ветеранов Великой Отечественной войны инвалиды I группы получили ордера на квартиры. То есть государственная программа Президента Украины по обеспечению ветеранов-инвалидов жильем г. Житомир выполнил.
На сегодняшний день, все ветераны Великой Отечественной войны инвалиды I группы обеспечены жильем.
СПРАВКА: 31 декабря 1943 - День освобождения Житомира от немецко-фашистских захватчиков. Вечером 31 декабря Житомир был полностью и окончательно очищен от врага.
Житомир находился под фашистской оккупацией два с половиной года. За это время нанесен огромный ущерб городскому хозяйству, промышленным объектам, культурно-образовательным учреждениям. Полностью разрушены 533 дома. 31 предприятие, 16 школ, 3 техникума, 2 института, больница, поликлиника, ряд административных зданий.
Весь центр города представлял собой сплошные руины. Населения по сравнению с 1939 годом уменьшилось почти в два раза. По состоянию на 1945 год в городе насчитывалось 53 тыс. жителей.
Управління по зв’язках з громадськістю
хмм.... чому?
только на нормальный источник, а не привидзгаю.вру и свободавсехнае.бу, а так же хернюне.су
Честное слово - долго смеялся!
Вы коза-космонавт?
Надо было вам, свидомым, объяснить "тупой" Красной Армии в 43-м, от кого они Житомир освободили.
А то им некогда было в сортах дерьма разбираться.
Главное, что фашистско-нацистскую гадину разбили.
Як можна розбити, те чого не було? =) Чому тупа?
Ну, не смогла понять тонкой грани между нацизмом и фашизмом, что доступно только Naziонально свидомым.
Их, тогдашних гадов, ещё гитлеровцами называли...
И всех закопали - и нацистов и гитлеровцев и фашистов под одним деревянным крестом.
Моему отцу тогда некогда разбираться в тонкостях идеолухов было - он и его однополчане всех фашистюг долбили.
Чем.отличается.фашизм от.нацизма???
Только сам ответь,без ссылок и ухода в сторону.Я внимательно тебя буду слушать.
"Істотною відмінністю між цими двома вченнями, є тональна забарвленість їх ідей. Обидві ідеології мають в основі шовінізм, але якщо у фашизмі цей шовінізм спрямований на посилення держави, відродження колишньої Римської імперії і на єдність представників цієї нації, то націонал-соціалізм - це теорія переваги однієї нації над іншою. У нацизмі домінує расова ідея, доведена до антисемітизму. Ставлення до всіх інших націй теж має зв'язок з євреями. Все зв'язується з семітами. За визначенням Муссоліні «основне положення фашистської доктрини це вчення про державу, її сутності, завдання та цілі. Для фашизму держава представляється абсолютом, порівняно з яким індивіди і групи лише «відносне». Індивіди і групи мислимі тільки в державі ». Ще більш конкретно ця ідея позначена в гаслі, який проголосив Муссоліні у своїй промові в Палаті Депутатів 26 травня 1927: «все в державі, нічого проти держави і нічого поза державою». Ставлення націонал-соціалістів до держави було принципово іншим: це «тільки засіб для збереження народу». Більше того, націонал-соціалізм мав на меті і головним завданням навіть не підтримка цього «засобу», а відмова від нього - перебудову держави в суспільство. Яким же мало бути це суспільство майбутнього? По-перше, воно повинне було бути расовим, заснованим на принципах расової нерівності. І основний початковій метою цього товариства було очищення раси, в даному випадку арійської, а потім підтримання та збереження її чистоти. Держава планували як проміжний етап, який необхідний на перших порах для будівництва такого суспільства. Тут помітно деяке схожість з ідеями Маркса та Леніна, теж вважали держава перехідною формою на шляху будівництва іншого суспільства (комунізму). Для фашистів характерний корпоративний підхід у вирішенні національного питання. Фашисти хочуть шляхом співробітництва націй і класів досягти своєї кінцевої мети абсолютного держави. Націонал-соціалізм, в особі Гітлера та інших його діячів, вирішує національну проблему через расовий підхід, шляхом підпорядкування «недолюдей» однієї вищої раси і забезпечення її панування над іншими. Сказане вище підтверджується висловлюваннями лідерів цих рухів:
Б. Муссоліні: «Фашизм - концепція історична, в якій людина розглядається виключно, як активний учасник духовного процесу в сімейній і соціальній групі, в нації і в історії, де співпрацюють всі нації».
А. Гітлер: «Я ніколи не погоджуся, щоб інші народи були рівноправними з німецьким, наше завдання - поневолити інші народи». Головним в ідеології націонал-соціалізму є раса. При цьому в гітлерівській Німеччині під расою бачили цілком конкретний тип людей, приймалися закони, які забезпечують чистоту і збереження арійської раси, проводилися конкретні заходи по виведенню певного фізіологічного типу. Муссоліні ж стверджує, що «раса - це почуття, а не реальність; 95% почуття». А це вже не Зокрема, це принципові ідеологічні розбіжності. Муссоліні взагалі не використовує поняття «раса», він оперує лише поняттям «нація». Гітлер же стверджував, що поняття «нація» - це застаріле, «порожнє» поняття: «Поняття нації стало порожнім. «Нація» - це політичне знаряддя демократії і лібералізму ». Гітлер принципово відкидає поняття «нація». Більше того, він ставить завдання скасувати це поняття. Муссоліні ж, навпаки, ототожнює поняття «нація» з основою фашистської доктрини - поняттям «держава». Наріжним каменем національної політики націонал-соціалізму був антисемітизм. У той же час, у фашистській Італії, не було переслідування євреїв по, яким би то не було, ідеологічних міркувань. Фашизм, як ідеологія, взагалі вільний від антисемітизму. Більше того, Муссоліні різко засуджував нацистську теорію расизму та антисемітизму. Факт, але не широко відомий, що Гітлер і Муссоліні вкрай не любили, коли їх доктрини та ідеології плутали. Гітлер у своїй ідеології взяв за основу спосіб, як об'єднати його навколо псевдосоціалістичних ідей, перетворивши ідею абсолютної італійської держави Муссоліні в ідею про суспільство з расовою нерівністю, де б панувала арійська раса. Муссоліні вважав, що необхідно відродити колишню міць Римської імперії, він вирішував національне питання корпоративно. Для Муссоліні було важливо організувати рівноправне співробітництво націй, для досягнення єдиної мети організації абсолютної держави, де особистість була б під повним, як духовним, так і фізичним контролем. Гітлер, якщо можна так висловитися, вичавив сік з доктрини Муссоліні, так само як і з комуністичних ідей, перетворивши їх у монстра як зсередини (тотальний контроль над особистістю в державі), а й зовні, перетворивши німецький народ в машину війни, знищення та підпорядкування інших націй."
Опять же, всех там и закопали! Не разбираясь, кто нацист, а кто фашист.
И это хорошо.
Тобто в Німеччині не було культу сильної особистості?
Не було агресивного шовінізму та расизму?
Не одразу зрозумів, що то у них за плакат 21% - мета на парламентських виборах чи що? Виявилося рекламою банку.
А сам-то помнишь? Можешь сказать без помощи, сколько конкретно, а не "несколько тысяч" военнослужащих Кр.Армии погибло при освобождении Житомира? Сколько сейчас в Житомире живёт ветеранов? Скольким ты помог?
Или тоже очередной глашатай-демагог, лишь бы побольше громких слов написать "вечная память и слава"?
С ув.
Вечная Память!