«Демократический Альянс» в Житомире разработал интернет-форму для сбора информации о чиновниках и депутатов, которые "отличились" коррупционными деяниями.
Напомним, на прошлой неделе в Житомире, по инициативе политической этой партии, была создана люстрационная комиссия, которая в свою очередь сформировала 11 комитетов для дальнейшей работы. Состав комиссии является открытым и каждый желающий житомирянин может приобщиться к люстрационной работе.
На данный момент уже сформулированы основные критерии люстрации и разработана форма для легкого и удобного заполнения информации. Заполнить форму можно по ссылке: Bit.ly/lustration_zt
"Люстрация - это не процесс распределения должностей или инструмент расправы с отдельными чиновниками - это механизм очищения органов власти от лиц, которые недостойны представлять интересы общества или выполнения властных полномочий. Для того, чтобы не допустить их опять к властным креслам сейчас люстрация является обязательным и не отложным процессом."- аргументирует важность деятельности комиссии председатель Житомирской организации партии "Демократический Альянс" Дмитрий Ткачук.
В ДемАльянсе призывают граждан предоставлять информацию о чиновниках, которые не отвечают профессиональным стандартам и активно участвовать в работе комиссии чтобы вместе очистить город от коррупционеров и негодяев в органах власти.
Например я написал донос. Да , да это именно донос. У меня на руках нет "бумажных" документов , но я знаю с кем , почём, когда и за что. Так как будет проверяться моя информация ? У нас ведь правовое государство УЖЕ. На каком основании Дем Альянс собирает информацию о третьих лицах ? Куда он намерен передать эту информацию ?
Интересно было бы услышать мнение юристов, причём как юристов ДемАльянса, так и независимых - журналисты, готовившие эту заметку, могли бы, имхо, поинтересоваться.
Не, идея хорошая. Но ее реализация в реале. Пучич готов?
Интересно разместят твое фото на сайте, или это все же для избранных такая вот свобода?
Кто будет выбирать, чье заявление разместить, а чье забанить? Народ?
Ты же жить по совести не можешь. Рабский, зависливий менталитет не позволяет.
Мостиховський О. І., шляхом підробки матеріалів аукціону, домігся оформлення автомобілю Toyota Camry 2008 р.в. на підставну особу, з котрою він, оформивши в подальшому фіктивний договір купівлі-продажу, став його власником. До речі, раніше, автомобіль, який так припав до душі пана прокурора належав такому собі Сєрокурову В., котрий на той час відбував покарання у Райківській ВТК, будучи засудженим за шахрайські дії, пов'язані з використанням коштів банку «Надра», за які і був придбаний вказаний автомобіль. Не цураючись пов'язати свою діяльність з діяльністю відомого злочинця, таким чином уподобившись йому.
Маючи вже автомобіль, на який, як вважав Мостиховський О. І., він заслуговував, зараз він будує «будинок своєї мрії» в районі сільгосподарського технікуму. За які кошти питається? Однак, про що це я?
Крім цього, використовуючи владні повноваження, шляхом введення в оману керівництва Житомирської РДА, з використанням приватних структур, під виглядом забезпечення співробіників прокуратури області, займається розробкою та виготовленням проектів відведення земельних ділянок на території Житомирської області у власність, звісно на своїх підставних осіб, а не на співробітників прокуратури.
Протягом останніх двох років прилеглу до м. Житомир територію сільських рад, за безпосередньої участі Мостиховського О. І., було фактично передано у власність громадянам. Зараз не лишилося жодної вільної ділянки. Так, під виглядом соціальних програм, по забезпеченню громадян земельними ділянками, було незаконно отримано десятки мільйонів гривень. Згідно з існуючою домовленістю, сума заробітку за виготовлення одного проекту розподілилася наступним чином: 10% - УМВС, 10% - прокуратура області, 20% - ПП, 10% -СБУ, 25% - РДА, 25% -Мостиховський О. І. При цьому посередником передачі належним 10% прокуратурі області, виступав той же Мостиховський О. І. Так, під виглядом соціальних програм, було виготовлено 194 проекти відведення земельних ділянок в районі с. Сінгури, вартістю кожного 4000 грн., 35 проектів в районі с. Гадзинка, вартістю кожного 3000 грн., 150 проектів в районі с. Піски, вартість кожного 1500 грн., 27 проектів в районі с. Кодня, вартістю
3000 грн., 25 проектів в районі с. Глибочок, вартість кожного 3000 грн., 96 проектів в районі с. Клітчин, вартістю кожного 3500 грн., 48 проектів в районі с. Дубовець, вартість кожного 1500 грн., 44 проекти в районі с. Корчак, вартість кожного 2000 грн., 97 проектів в районі м. Житомир, неподалік молокозаводу, вартість кожного 4000 грн., в районі с. Тарасівка 300 проектів, вартістю 3500 грн. за кожен та 122 проекти в районі с. Вертокиївка, вартістю 2000 грн. за кожен.
Кто? Чинуши, казнокрады и хабарники? Конечно. Но стрезять в друг друга они должны синхронно!