ЖЖ » Новини » Суспільство і влада » 2014 Июль 14 » 09:58:01 |
Об этом она написала в своей странице в Facebook.
«До мене, як обласного координатора підприємницького напрямку, почали звертатися підприємці міста, що занепокоєні можливими наслідками прийнятого МВК рішенням, про демонтаж тимчасових споруд. Повідомляю: постійна депутатська комісія з питань економіки, підприємництва, побуту, зв’язку та торгівлі, яка є профільною з цього питання, ґрунтовно розглянула прийняте рішення та надала рекомендацію щодо його скасування, як такого, що суперечить чинному законодавству.
Згідно Рішення №428 від 30.08.12 сімнадцятої сесії Міської ради п.5 був призупинений розгляд питань щодо розміщення ТС на території міста Житомира. Тобто всі ТС, що були розміщені після 30.08.12 можна було б дійсно вважати незаконно встановленими. Але якимсь дивним чином до додатку з переліком об’єктів потрапили й такі, що працюють по 10-15 років. Та до відповідних змін до законодавства були встановлені цілком на законних підставах. Разом з тим протягом декількох останніх років не був продовжений жодний дозвіл на розміщення ТС, таким чином всі майже 1200 споруд сьогодні можна вважати незаконними.
Які це буде мати наслідки для міста неодноразово обговорювалось на різних комісіях та було прийнято рішення повернутись до цього питання після затвердження комплексної схеми Міською радою. Лише втрати бюджету розвитку можуть сягнути майже 12 млн. грн. на рік. Близько 2000 людей залишаться без роботи, а штучно піднятий таким чином обсяг продажів великих супермаркетів, знову ж таки підвисить кількість коштів, що вивозяться з Житомира. Житомирські виробники (наприклад м’ясо-ковбасної галузі) продукція яких не реалізується у супермаркетах будуть змушені скорочувати та закривати виробництва. Про яке сприяння розвитку підприємництва йде мова?
Натомість, після затвердження у законному порядку комплексної схеми, від підприємців до бюджету міста буде надходити додатково 10-12 млн. грн. на рік. Крім того затверджені «архетипи» ТС скасує «архітектурне різнобарв’я» таких споруд.
1. Порушені строки оприлюднення.
2. Не було обговорення (протягом 3 місяців) цього регуляторного акту.
3. Рішення МВК суперечить рішенню МР № 428 від 30.08.12.
4. Не було попереднього обговорення на профільних комісіях (Земельній, Економічній, Бюджетній), що суперечить Положенню про постійні комісії.
5. Застосовані подвійні стандарти щодо вибору переліку об’єктів.
6. Не внесені зміни у цільові програми.
7. Не затверджене фінансування.
8. Не розроблений механізм зносу.
9. Далі продовжувати?
Сообщение в Facebook прокомментировал Алексей Корж, он написал «Цілком та повністю підтримую. До мого кума , що має ларьок вже приходили члени "народного виконкому" з пропозицією не включати до списку зносених за "символічну" суму 500 грн. на місяць. 90 ті повертаються? Причому до виконкому зараз увійшли деякі ПРОФЕССІОНАЛИ 90-х!».
Напомним, как сообщал «Журнал Житомира» - исполком Житомирского городского совета поддержал рабочую группу, которая предложила снести установленные с нарушением законодательства 81 МАФ.
О народном Житомирском исполкоме смотрите также:
Блин как-то не по-майдановски.
о социальных последствиях подумали хотя бы или нет?
Решение о сносе - это "забота" о малом юизнесе из серии
"нечего возить в пригородном транспорте в городе людей, а для городских перевозок подымим уровень входа в Н раз",
"Давайте все супермаркеты перенесем за городскую черту",
"давайте будем переименовывать улици, и забьем на все остальное",
"давайте рынок к черту на куличках перенесем",
и т.п.
Меня к примеру вполне устраивают МАФы в существующем виде. За запрет на выдачу новых - двумя руками. А вот лишать средств к существованию массы людей, лишь по тому что это портит архитектурный вид ... ну ну. С нашими великими архитекторами, которые свою некомпетентность или просто продажность прячут за сасекречиванием генплана, вырезанием деревьев, распилу бабок по ремонту одних и тех-же мест, и полном инорировании других... это не реально.
По этому я рад, что Ольга подняла этот вопрос.
Меня тоже вымыкают наглухо такие популистские решения.
Так хочеться взяти мітли та швабри та по виганяти всіх тих можновладців які дають дозволи на розташування торгівельних точок, а потім їх скасовують під будь якими надуманими причинами. Оті всі їх рішення, підписи та голосування, є доказами для проведення персональної люстрації.
Я не в захваті від наших окремих торговців, але переважна їх більшість тяжко працює і викликає лише повагу.