Депутаты городского совета поддержали инициативу о выделении земельных участков для житомирских семей у которых родилась тройня.
Об этом «Журнал Житомира» информирует пресс-служба горсовета.
24 сентября, на сессии городского совета и.о. городского головы Любовь Цимбалюк обратилась к депутатам поддержать решение о выделении земельных участков для житомирских многодетных семей.
«Как сказали родители тройняшек, они планируют строить новое жилье для своих многодетных семей. Прошу поддержать данное решение и тем самым сделать хороший подарок нашим многодетным семьям», - отметила Цимбалюк.
Соответствующее решение о предоставлении разрешения на составление проектов землеустройства принято большинством голосов. Таким образом 2 семьи, в которых воспитываются тройняшки, получат земельные участки для строительства жилья по 10 соток каждая на переулке Речном в городе Житомире.
Всем положены участки БЕСПЛАТНО по ЗАКОНУ!!!
Выбери меня , выбери меня)))))
Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;
б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;
в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.
2. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).
3. Розмір земельної ділянки, що передається безоплатно громадянину у власність у зв'язку з набуттям ним права власності на жилий будинок, не може бути меншим, ніж максимальний розмір земельної ділянки відповідного цільового призначення, встановлений частиною першою цієї статті (крім випадків, якщо розмір земельної ділянки, на якій розташований будинок, є меншим).