Вони пишуть плакати і розвішують їх перед засіданням виконавчого комітету. Інвестори, які купили квартири у багатоповерхівці на Старому бульварі вкотре прийшли вимагати, аби будинку присвоїли адресу.
Адже зараз вони не можуть заселитися у придбані квартири. У членів виконкому свої аргументи – дім зведений незаконно у парковій зоні на місці, де збирались будувати гастрольний театр.
«Ми вимагаємо одного-єдиного: подобається нашій міській владі цей будинок чи не подобається, він вже є, існує. Він був збудований, ми купили ці квартири і звісно, ми там будемо жити. Вони лише перешкоджають нашому мешканню в цьому будинку. Хоча ми все одно знайдемо способи, як це обійти - я впевнений. Навіть якщо вони не нададуть», - каже інвестор Сергій Козачук.
Вирішенням проблеми з документами мають займатися не інвестори, а забудовник, який незаконно змінив цільове призначення земельної ділянки, - вважають члени виконкому.
«Ще раз наголошую. Ми за законність і за справедливість. Дійсно, людям зараз ситуація створена не дуже гарна, але я вважаю, що інвестор за два дні цю проблему може вирішити. Приїхати сюди в Житомир, дати нотаріальну заяву, що вони відмовляються від земельної ділянки розміром 1 гектар, беруть зобов’язання про припинення будівництва, нічого нам виконком не заборонить, якщо він це робить і будуть внесені зміни до договору оренди», - каже член міськвиконкому Юлія Демчук
Питання розглянули, але голосів не вистачило для того, аби присвоїти багатоповерхівці адресу. Натомість створили робочу групу, яка має досконало вивчити це питання.
Перший заступник міського голови Житомира переконаний: багатоповерхівкам не місце у парковій зоні, але вважає, що через конфлікт влади і забудовника не повинні страждати люди.
«Я сьогодні голосував за присвоєння адреси цьому будинку, тому що люди, які купили квартири в цьому будинку, виявилися фактично заручниками ситуації. Влада дала дозвіл львівській компанії на будівництво будинку. Вже не будемо говорити, на яких підставах і які були причини, для того щоб фактично в парку будувати житлові будинки і ми повинні зробити все, щоб не допустити подальшого будівництва будинків у парку, бо за їхнім проектом передбачено будівництво ще трьох секцій. Тобто у подальшому будівництва в парку бути не повинно», - каже Сергій Сухомлин.
Інвестори впевнені, їх питання вкотре затягується, але збираються і надалі відстоювати свої права.
Прес-служба Сергія Сухомлина
Брехня жалюгідна. Купив квартиру, отримав ключі - заселяйся і живи. Якщо там є електрика, водопідведення і водовідведення.
А те, що купив квартиру у будинку без номера - ну, то ж очі бачили, коли угоду підписували.
Інвестори виступають у ролі дешевих маріонеток. Завтра забудовник скаже, що продав квартири у 10 (неіснуючих) будинках - і прижене цілий табун "інвесторів" у спортивних штанях.
Типова тактика феодалів у протистоянні з містами Магдебурзького права.
Ти про тих членів виконкому, які лобіюють інтереси забудовника?
Ще не дійшло? Повторити білоруською мовою?
В суді, де досі сидять янучарські прихвосні. В суді, який відпускає Єфремова та інших тварюк додому.
Не закони такі, а судді: гнилі і продажні.
------------
Интересное конечно заявление. Если так и произойдет, то хороший прецедент для остальных строить где хочу, как хочу, в конце просто пост фактум поставим что уже все есть, смиритесь, и ваше недовольство, законы и прочее нам до одного места.
Не бреши. Стоять порожні будинки Розенблата і "набережних квартальців". Стоять досі напівпорожніми будинки на Л. Українки/Перемоги і Перемоги, 103. Які давно здано в експлуатацію.
Перспективи мають лише житлові проекти класу De Luxe. Якщо їх будувати в центрі міста.
На перекрестке Л.Украинки и Победы - абсолютно зажравшиеся продавцы. Ещё когда доллар был по 8 я туда ходил спрашивать цены - дешевле миллиона гривен там не было НИЧЕГО. Так это тогда, а сейчас бакс по 22.
Набережный квартал с его падающими балконами будет теперь до конца века продавать свои квартиры и не продаст. И черт с ним.
Поднятая выше проблема верна - если городская власть выдаёт какие-то разрешения - они должны соблюдаться. И это не только касаемо домов. Нельзя заставить инвестора вложить деньги в объект недвижимости - а потом его забрать. Если наша власть так сделает, то не будет у нас в городе ни домов новых, ни промышленных объектов, ничего не будет. Потому что с гопниками и наперсточниками дела вести нельзя.
Бізнес так не будується!
Пардон, я помилився - Перемоги, 99, здається.
Великий білий будинок з фасадом на цвинтар.
Точно!
Хто захопив земельку з кріпаками - той і користуйся.
Як набудували феодальних фільварків у Гідропарку - так і живіть.
Тарасе! А ось тут ТИ не бреши! Кампьєтєнтний ти наш. ;-)
К стати, Тарас, Фаворит начинает и третий дом. Я думаю, что и в третьем доме мы его не забудем упомянуть. )))