Живой Журнал
Главная » Новости » Экономика » 2015 » Декабрь » 24 » 17:13:04
 

Внутрішня перевірка констатувала «бермудський трикутник» у Житомирському управлінні юстиції     Реклама  

24 Декабря 2015, 17:13:04 3399 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Внутрішня перевірка констатувала «бермудський трикутник» у Житомирському управлінні юстиції

Більше місяця Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» не може відновити повноцінну роботу. Причина – скасування юридичної реєстрації підприємства, яку здійснив працівник Житомирського управління юстиції Лоханчук. Два тижні начальник Головного територіального управління юстиції Горай проводив службову перевірку з цього питання. Результат той, що і на початку – Горай не може пояснити, як це могло статись.

Що відбулось? 23 листопада 2015 року Тернопільський окружний адміністративний суд, не повідомляючи саме підприємство, приймає сумнівне рішення про скасування реєстрації Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Дніпропетровський  нотаріус, який зараз написав заяву про те, що його рішення підроблене, передав майно «ЖЛ».

Перевірка показала, що Лоханчук фізично у цей час знаходився на допиті в іншій установі, і бути в Тернополі ніяк не міг. Його начальник Горай розводить руками – він не знає, як це трапилось, але нічого не може зробити, реєстрація вже скасована. В результаті рахунки заблоковані, а фабрика щодень лише прямих збитків несе 3 млн. гривень.

Фотокопії результату внутрішньої перевірки додаються.

Прес-служба ТДВ «ЖЛ»
Фотографии:
Внутрішня перевірка констатувала «бермудський трикутник» у Житомирському управлінні юстиції Внутрішня перевірка констатувала «бермудський трикутник» у Житомирському управлінні юстиції Внутрішня перевірка констатувала «бермудський трикутник» у Житомирському управлінні юстиції

Тэги: управление юстиции, ЖЛ

Новости по теме:


Комментариев: 4
Станишевский
1 Игорь (Станишевский)   • 00:39:29, 25 Декабря 2015 [Материал]

Ну да, никто ничего не знает, Горай морозится, а Лоханчук в бегах, отлично просто. Зато Пашинский точно все знает! Он мозг всего этого!
sergeev_val
2 Валентин (sergeev_val)   • 01:27:59, 25 Декабря 2015 [Материал]

Горая в отставку, Лоханчука к ответу. Все просто
grigorij
3 Григорий Емельяненко (grigorij)   • 12:06:38, 25 Декабря 2015 [Материал]

Когда уже в нашей стране начнут наказывать виновных? Горай не может объяснить как это случилось!!! Так какого ты там сидишь?
raketa
4 Констя (raketa)   • 13:28:02, 25 Декабря 2015 [Материал]

Этот бермудский треугольник должен давно уже быть разрешен и фабрика должна работать а не простаивать! И никто не думает о работниках фабрики которые не могут нормально работать и зарабатывать деньги!!!
Объявление на ЖЖ инфо: