![ЖЖ инфо: Компанія «Рудь» — вибір №1 Компанія «Рудь» — вибір №1](https://images.weserv.nl/?url=http://zhzh.info/_nw/273/09630691.jpg)
Щорічно серед українців проводиться дослідження споживчих уподобань в рамках конкурсу «Фаворити Успіху». Не став виключенням і минулий 2015-ий, протягом якого було опитано 36184 респондента з різних куточків нашої країни.
Аудит результатів опитування провела маркетингова дослідницька компанія InMind і Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).
ПАТ «
Житомирський маслозавод» знову попереду. Відтак торгова марка «Рудь» посіла 1-ше місце відразу у двох номінаціях: «Морозиво» і «Морозиво сімейне».
Голова правління ПАТ «Житомирський маслозавод» — ТМ «Рудь» Петро Рудь: «Ми дуже вдячні нашим споживачам. Бути номером один у некомерційному, справді народному, конкурсі – приємно та престижно. Обіцяємо надалі тримати високу планку якості нашої продукції та приємно дивувати новинками».
Прес-служба ТМ «Рудь»