Живой Журнал
Главная » Новости » Власть » 2016 » Апрель » 19 » 14:51:32
 

На сессии горсовета депутаты хотят дать старт реконструкции улицы Михайловской и площади Королева

19 Апреля 2016, 14:51:32 4191 3 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
На сессии горсовета депутаты хотят дать старт реконструкции улицы Михайловской и площади Королева

Городской голова Житомира Сергей Сухомлин подписал распоряжение о назначении очередной сессии горсовета на четверг, 28 апреля.

Как сообщается на официальном сайте житомирской мэрии, восьмая сессия Житомирского городского совета седьмого созыва состоится в 10:00, в зале заседаний городского совета.

На сессии депутаты горсовета рассмотрят 50 вопросов, среди которых: согласование проектной документации на капитальный ремонт улицы Михайловской и площади имени Королева; предоставление названия сквера на углу улиц Небесной Сотни и Лятошинского; переименование улицы 1 Мая на улицу Святослава Рихтера.

Кроме того, депутаты должны утвердить архитектурно-художественную концепцию внешнего вида улиц и территорий города Житомира.
 

УКРАЇНА
м. Житомир
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 18.04.2016 р. №297

Про скликання
восьмої сесії
Житомирської міської ради


Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати восьму сесію Житомирської міської ради сьомого скликання 28 квітня 2016 року о 10 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд ради внести такі питання:

1. Про Регламент Житомирської міської ради.
Доповідач: Чиж Наталія Михайлівна – секретар міської ради. 
2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира за 2015 рік.
Доповідач: Костриця Микола Миколайович – директор департаменту економічного розвитку міської ради. 
3. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.02.03 № 160 «Про визначення обсягів і меж повноважень Богунської та Корольовської районних рад у м. Житомирі та їх виконавчих органів». Доповідач: Краснопір Вікторія Валентинівна – начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради.
4. Про внесення змін до Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Житомира на 2016-2018роки. Доповідач: Ковальчук Ірина Анатоліївна – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. 
5. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2015 №37.
Доповідач: Кондратюк Сергій Миколайович – начальник управління житлового господарства міської ради.
6. Про внесення змін та доповнень до рішення Житомирської міської ради від 28.12.15 №38 «Про затвердження Програми благоустрою та розвитку комунального господарства міста Житомира на 2016-2018 роки».
7. Про внесення та затвердження змін до Статутів комунальних підприємств.
Доповідач: Марцун Олександр Васильович – начальник управління комунального господарства міської ради.
8. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2015 №39.
Доповідач: Драга Валерій Іванович – заступник начальника управління регулювання земельних відносин міської ради.
9. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2015 №42 «Про міський бюджет на 2016 рік». Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради. 
10. Про внесення змін та доповнень до рішення Житомирської міської ради від 30.08.12 № 429 «Про затвердження Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира».
11. Про внесення доповнень до рішення міської ради 30.08.2012 № 429. Доповідач: Матвеюк Валерій Володимирович – директор КП «Агенство з управління майном» Житомирської міської ради.
12. Про приватизацію будівлі за адресою: м. Житомир, вул. Романа Шухевича,2-а.
Доповідач: Кравчук Олена Борисівна – начальник відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради.
13. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Житомира житлових будинків №11 по вул.Гагаріна, №241 по вул. Саєнко та хліва до нього.
Доповідач: Кондратюк Сергій Миколайович – начальник управління житлового господарства міської ради.
14. Про прийняття в комунальну власність міста від ВАТ „Льонотекс” об’єкту державної власності, який у процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу господарського товариства та безоплатну його передачу на баланс комунального підприємства «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради. Доповідач: Марцун Олександр Васильович – начальник управління комунального господарства міської ради.
15.Про продовження терміну роботи тимчасової депутатської комісії з перейменування вулиць і розширення її повноважень. Доповідач: Черняхович Олег Валентинович – депутат міської ради.
16. Про погодження проектної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт вул. Михайлівської та майдану ім. С.П. Корольова в м. Житомирі». Доповідач: Болейко Дмитро Олександрович – в.о. начальника управління капітального будівництва міської ради. 
17 Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Київській,77 в м.Житомирі на території приватного акціонерного твариства «Житомирський меблевий комбінат».
18.Про внесення змін в рішення міської ради від 06.08.2015 № 957.
19.Про надання назви скверу на розі вулиць Небесної Сотні та Бориса Лятошинського.
20. Про перейменування вулиці 1 Травня на вулицю Святослава Ріхтера.
21. Про припинення комунального підприємства «Реклама» Житомирської міської ради шляхом ліквідації.
22. Про затвердження «Архітектурно-художньої концепції зовнішньої вигляду  вулиць і територій міста Житомира». Доповідач: Черкасова Євгенія Леонідівна – начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради. 
23. Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Пащенко Д.М. щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по майдану Житній ринок, 3.
24. Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою під існуючим нерухомим майном.
25. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючим нерухомим майном/зміна цільового призначення.
26. Про розгляд звернень громадян стосовно надання дозволу на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
27. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
28. Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів.
29. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які мають право на пільги, відповідно до вимог чинного законодавства.
30. Про  затвердження проектів  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок громадянам, які  приймали участь у антитерористичній   операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні.
31. Про  затвердження проектів  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок.
32. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам-підприємцям.
33. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам.
34. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою фізичним особам – підприємцям.
35. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою юридичним особам.
36. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі.
37. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним особам, внесення змін до рішень міської ради.
38. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради.
39. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам державної та комунальної форм власності.
40. Про надання права користування земельними ділянками юридичним особам державної та комунальної форм власності.
41. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам. 
42. Про затвердження складу комісії по визначенню суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.
43.Про передачу у власність та оренду земельних ділянок громадянам під існуючим нерухомим майном.
44. Про внесення змін до окремих рішень міської ради з земельних питань.
45.Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним особам.
46. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
47. Про розгляд звернень фізичних осіб-підприємців щодо внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
48. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам та фізичним особам-підприємцям.
49. Про передачу земель комунальної власності територіальної громади міста Житомира у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Доповідач: Драга Валерій Іванович – заступник начальника управління регулювання земельних відносин міської ради.
50. Різне.


Міський голова С.І. Сухомлин


Тэги: горсовет, депутаты, Житомир, сессия

Новости по теме:


Комментариев: 3
mihailsvetlov
1 Evelomaster (mihailsvetlov)   • 16:24:33, 19 Апреля 2016 [Материал]

Лучше бы набережную каменки реконструировали под парк
Berserk80
2 Che (Berserk80)   • 18:06:05, 19 Апреля 2016 [Материал]

каждый год в Житомире ремонтируют Михайловскую, кинотеатр Жовтень и стадион Спартак.
Деньги уходят.
Но в следующем году все повторяется.
Тема для честного журналиста -
"Сколько денег потрачено за 5 лет на ремонт Михайловской, Жовтня и Спартака".
Есть такие?
Вопрос риторический.
AlexIvanov
3 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 19:20:35, 19 Апреля 2016 [Материал]

Сюсюра на Спартаке закопал 10 млн., совместно с Рыжуком соответственно. Дренаж футбольного поля обошелся 2 ляма. Курятник ...откуда глашают информацию300 тысяч и т.д. Прокуратура проверила и сказали не найдешь, а раз так значит нарушений нет -хорошо закопали.
Объявление на ЖЖ инфо: