Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2016 » Апрель » 27 » 17:34:22

Коростенський УХЛК запрошує на роботу близько 3500 фахівців різних спеціальностей. ФОТО

27 Апреля 2016, 19:20:30 25618 11 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Коростенський УХЛК запрошує на роботу близько 3500 фахівців різних спеціальностей. ФОТО

Поблизу Коростенського заводу МДФ скоро запрацює нове підприємство, якому немає аналогів в Україні – деревообробний комбінат. Це не лише 3500 тисячі нових робочих місць, але й високотехнологічне безвідходне сучасне підприємство. Поки що триває будівництво, проте перші цехи відкриються уже у травні, тож енергетики, механіки, слюсарі та оператори уже працюють.   

«Це нове сучасне підприємство, яке буде переробляти ділову деревину до кожного грама - щепа, тирса, відходи, кора – все це буде задіяно в технологічному процесі. Це безвідходне виробництво. Зараз потрібно близько 700 чоловік робочих спеціальностей. Крім того, потрібно підготувати і логістичні послуги, і харчування, і додаткові послуги забезпечення. Загалом, близько 3,5 тисячі працівників для забезпечення повного технологічного процесу. Ми пропонуємо повний соціальний пакет, високу, конкурентну заробітну плату. Аналогів такого підприємства немає. Навіть не у кожній європейській країні є такого типу підприємства - з такого типу технологіями, яке ми сьогодні будуємо», - розповідає Катерина Самчук, генеральний директор УХЛК.

Нове підприємство знаходиться на стадії монтажу обладнання. Керують процесом будівництва німці. Вони щоденно перевіряють і правильність монтажу, і радіаційний фон, і звукоізоляцію, відходи і димовидалення. 
Головний технолог будівництва Мартін Хенне каже, мешканцям Коростеня не варто турбуватись, бо усе обладнання, яке використовують для створення Деревообробного комбінату відповідає європейським критеріям і не несе ані хімічної, ані токсичної, ані будь-якої іншої загрози навколишньому середовищу. Більше того, увесь процес чисто механічний.

«Сам процес будівництва відбувається згідно європейських норм, за допомогою європейського обладнання і має досить жорсткі вимоги до самої якості виконання будівельних робіт. Все обладнання сертифіковане по сертифікату СЕ, тож і будівництво має відповідати такому рівню. З точки зору технологій, які використовуються, це найновіше обладнання та технології, які є в Європі, і не кожні країна Західної Європи може похвалитися таким підприємством. По величині і по складності обладнання це перше таке підприємство в Україні, », - зазначає Мартін Хенне.

Повністю запустити Деревообробний комбінат планують вже на початку осені, а поки набирають для нового підприємства персонал та запрошують усіх бажаючих на роботу.

Читати далі: розбираємось що таке ламінований МДФ тут.

Тэги: Коростень, МДФ, работник, поиск работы

Ух ты! Интересно!
Комментариев: 11
Voice
1 soon2017 (Voice)   • 17:47:58, 27 Апреля 2016 [Материал]

"Навіть не у кожній європейській країні є такого типу підприємства - з такого типу технологіями, яке ми сьогодні будуємо"
А зарплаты будут европейские или украинские !?
sashokru
2 Саша (sashokru)   • 18:07:35, 27 Апреля 2016 [Материал]

Рабские :)
dakar
8 Инспектор Кранник (dakar)   • 23:42:24, 27 Апреля 2016 [Материал]

Когда строилась экономика Китая, там тоже сразу зарплаты были высокими?
g_alexei
3 mech (g_alexei)   • 21:35:00, 27 Апреля 2016 [Материал]

А вы заслуживаете европейских зарплат? Что же за народ у нас такой? Все что не делается у нас - плохо?
vovik-zt
5 ВовикЬ (vovik-zt)   • 23:04:55, 27 Апреля 2016 [Материал]

А Вы думаете спроста начали открывать предприятия в Украине ин.инвесторы?! - Рабочая сила у нас в стране обесценилась раза в три за последние 2 года и это стало просто выгоднее чем в Китае, Малазии и т.п. и ближе к Европе - сугубо экономически выгодный проект. Когда наши едут на стажировку в Чехию, Румынию напр. и прозревают там что за такую же самую работу местным платят 1700евро, а нашим 170евро. Чем интересно работящие украинцы не заслуживают хороших зарплат??? что бля за дискриминация...
Muz
11 Игорь (Muz)   • 12:16:31, 29 Апреля 2016 [Материал]

Там цены на порядок выше.
К примеру, в Италии метро стоит порядка 2 евро.
Рада
4 Людмила Морозова (Рада)   • 22:23:18, 27 Апреля 2016 [Материал]

молодец мэр Коростеня! старается для процветания своего города.А Житомиру не везет,превращается в провинцию и рабочих мест нет
mighty
6 Владимир (mighty)   • 23:36:38, 27 Апреля 2016 [Материал]

Приглашают на работу, а никакого телефона для контакта даже не оставили :)
Mira
7 Irina (Mira)   • 23:41:46, 27 Апреля 2016 [Материал]

Для этого производства у нас в области вырежут весь оставшийся лес.Сейчас лес везут на Коростенский завод МДФ .Вот и думайте ...Да и выбросы от нового завода тоже не принесут ничего хорошего.В Германии такое строить не дадут,поэтому и едут к нам,чтобы не платить там огромные деньги за экологию.
RaID
9 Сергей (RaID)   • 15:02:32, 28 Апреля 2016 [Материал]

Вот же загнивающий запад тупой - строит завод там где скоро не будет дерева... Ну так порежем завод потом на металлолом, у нас это уменее уже прокачано до 80го левела, профит!
Abdel-Aziz
10 Михаил (Abdel-Aziz)   • 10:51:15, 29 Апреля 2016 [Материал]

Почитал комменты- вывод: "Нахъ ваш завод!" Правильно?
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме:


Полезные материалы