Начальника Житомирского областного управления лесоохотничьего хозяйства, который задекларирова 314 тыс. долларов наличными, подозревают в незаконном обогащении. Житомирская областная прокуратура уже получила разрешение на проведение проверки.
Соответствующее постановление Королевского районного суда Житомира от 14 февраля 2017 опубликовано на сайте Единого государственного реестра судебных решений.
«
Слідчий в особливо важливих справах прокуратури області звернувся до слідчого судді з клопотанням про призначення позапланової документальної перевірки громадянина ОСОБА_3. В обґрунтування клопотання посилається на те, що слідчим відділом прокуратури Житомирської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №42017060000000008 від 23.01.2017 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 368-2 КК України. В ході проведення досудового розслідування встановлено, що начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства ОСОБА_3, підпадаючи згідно із Законом України «Про запобігання корупції» під категорію суб'єктів декларування, що зобов'язані подавати декларацію щодо доходів, подав до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну електронну декларацію за 2015 рік, у якій у пункті 12 задекларував, зокрема, готівкові кошти в сумі 314 000 доларів США. За даними ДФС України упродовж 1998-2015 років ОСОБА_3 загалом отримав доходи в сумі 689 209,5 грн., з яких сплачено податок з доходів фізичних осіб в сумі 55 719,75 грн. Тобто загальна сума отриманих ОСОБА_3 доходів за вказаний період, згідно офіційного курсу Національного банку України на день їх отримання, становить приблизно 85 624 доларів США», - говорится в постановлении суда.
В действиях начальника областного лесоохотничьего хозяйства прокуратура видит уголовное правонарушение, предусмотренное ч. 2 ст. 368-2 УК Украины (Незаконное обогащение). Санкции статьи предусматривают наказание в виде лишения свободы на срок от 2 до 5 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет с конфискацией имущества.
«
Стороною обвинувачення доведена наявність достатніх підстав вважати, що в ході досудового розслідування кримінального провадження іншим чином підтвердити чи спростувати факт незаконного збагачення аніж призначення перевірки громадянина ОСОБА_3 за 1998-2016 роки включно неможливо. Беручи до уваги вищевикладене, враховуючи те, що в матеріалах кримінального провадження є достатні підстави для проведення перевірки, керуючись ст. 78 Податкового кодексу України та ст.ст. 93, 110, 369, 372, 532, 534 КПК України, суд увалив: клопотання слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Житомирській області радника юстиції Янчука Ю.В. задовольнити. Призначити позапланову документальну перевірку громадянина ОСОБА_3, (РНОКПП НОМЕР_1), що зареєстрований за адресою АДРЕСА_1, з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998-2016 роки включно. Проведення перевірки доручити співробітникам Головного управління Державної фіскальної служби України у м. Києві» , - отмечается в постановлении Королевского районного суда, которое не подлежит обжалованию.
Материалы проведенной проверки должны быть направлены в адрес следственного отдела прокуратуры Житомирской области.
На сайте Житомирского областного управления лесного и охотничьего хозяйства отмечается, что начальником ЖОУЛМГ - является Куринский Андрей Борисович. В его электронной декларации 2015 года действительно указаны наличные средства в размере 314 тыс. долларов. Жена задекларировала 500 тыс. грн. наличности.
Доходы Андрея Куринского в 2015 году - 58 тыс. 127 грн зарплаты и 180 тыс. грн. от отчуждения недвижимого имущества. Доходы жены за год - 17 тыс. 200 грн социальной помощи при рождении ребенка и 1 тыс. 600 грн от занятия предпринимательской деятельностью.
1600 грн - доход жены от занятия предпринимательством! Это уже вообще не смешно! Но зато задекларировпно пол ляма...
П.С, ось така країна за мішок вкраденого зерна на нари, а за вагон на підвищення..