ЖЖ » Новини » Держава і Політика » 2019 Июнь 14 » 16:52:37 |
Сьогодні, 14 червня, на зустрічі з журналістами, у присутності двох адвокатів, Борислав Розенблат розповів представникам ЗМІ інформацію про рішення суду, більш відоме читачам та українському суспільству як «бурштинова справа Розенблата», історія якої розпочалася у 2016 році.
«Я з самого початку, у 2017 році казав, що все це провокація та не правда. Всі дії правоохоронців по відношенню до мене були поза межами закону, все це була провокація та втручання в моє особисте життя. Сьогодні ми підготували позов до НАБУ з вимогою відшкодувати завданні мені збитки у розмірі 100 млн грн. Вони знищували мою політичну репутацію, моє життя. Ці гроші, в разі задоволення позову, будуть переведені на рахунок Управління капітального будівництва м. Житомира для ремонту доріг у Житомирі. Ми чекали довго цей документ (постанову шостого апеляційного адміністративного суду)», - сказав Розенблат.
14 червня народний депутат Борислав Розенблат запросив усіх журналістів Житомира на прес-конференцію. Присутнім роздали пакет документів, серед яких законопроект “Про видобування та реалізацію бурштину”, постанова шостого апеляційного адміністративного суду по справі №826/12608/17 за 12.06.2019, постанова окружного адміністративного суду від 20 вересня 2018 р., №826/12608/17
У постанові, датованій 12 червня 2019 р. говориться: «Апеляційні скарги НАБУ та Генпрокуратури України залишити без задоволення.
Рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 вересня 2018 року залишити без змін».
Як повідомляв раніше «Журнал Житомира», 20 вересня 2018 року Окружний адміністративний суд м. Києва за позовом нардепа Борислава Розенблата до НАБУ та Генпрокуратури України визнав дії цих двох органів протиправними.
На думку Борислава Соломоновича, справа проти нього була бездарно сфабрикована тому, що ним та кого колегами парламентарями був розроблений законопроект, який мав легалізувати видобуток бурштину в Україні та приборкати бурштинову мафію, її оборудки, та знищення природи.
- Режисерами були детективи НАБУ, один з «засновників» справи невдовзі вийшов на пенсію, думаючи що уникне відповідальності. Законопроект, який ми розробляли, загрожував їх діяльності, - сказав Розенблат. - Я вважаю, що основним завданням правоохоронців було не допустити легалізації видобутку бурштину. Хто ці люди? «Прокурор», «поліцейський», «працівник СБУ». Моя боротьба за своє ім’я - це була боротьба за верховенство права в Україні. Ви пам’ятаєте, як у 2017 році усі правоохоронці розповідали що я можу втекти з України. Але я нікуди не втік. Тоді дуже багато людей з Житомира підтримували мене у перші дні, казали «Борислав - ми з Вами» Щоб ви розуміли, відео з «агентом Катериною», представлене на засіданні парламентського комітету - це нарізка та склейка з 60 годин відео, знятих детективами НАБУ.Про бездарно зліплену справу говорять і адвокати Розенблата.
- Ми - адвокати, прокурори та судді були вражені, які незаконні дії вчинялися проти Борислава Соломоновича. Нажаль засекречення справи не дозволяє Вам показати увесь текст рішення. Детективи НАБУ стверджували, що дана справа не має жодного відношення особисто до нардепа Розенблата. Справу штучно затягували 2 роки. Їх ціль була одна – знищити легалізацію видобутку бурштину. Усі дії правоохоронців здійснювались не законно, до реєстрації кримінального провадження, - заявив адвокат Володимир Красовський.“Це прецедент, це вперше коли дії правоохоронних органів в Україні визнанні незаконними, і був великий супротив від правоохоронних органів. Як тільки ми отримали матеріали справи - всі зрозуміли, що справа побудована виключно на провокаціях та порушеннях правоохоронних органів. Ними вживались будь які заходи, аби якомога довше відтягнути результат. Наразі у ДБР знаходиться від 5 кримінальних проваджень щодо працівників НАБУ та САП. – зазначила адвокатка Ляшенко Ружена.
Відповідаючи на питання журналістів, про корупцію у Житомирі, нардеп пообіцяв контролювати використання коштів на ремонт доріг, в разі якщо справа буде виграна.
Також він наголосив, що не припиняє свій намір легалізувати видобуток бурштину в Україні: «Коли мій законопроект не був підтриманий парламентом, я подав новий, він вже пройшов слухання у комітетах».
Журналісти також цікавились питанням, чи піде Розенблат знову по мажоритарці від Житомира, як кандидат у депутати, на нинішніх позачергових парламентських виборах. – Над питанням балотування на виборах я ще розмірковую, бо чекаю рішення Конституційного суду України (про законність указу президента України Володимира Зеленського про розпуск парламенту, - ред.), та які наслідки буде мати це рішення, - відповів нардеп.
Что правда, то правда.
Это его заявление есть на оперативном видео,демонстрируемым Генеральным прокурором и ответеться от него он не сможет ни в каком суде.
Я правильно пишу пан Бергман? Это же вы агитировали житомирян за этого депутата?.
Те що зробило НАБУ з Розенблатом (всі ці "агенти Катерини" тощо), все це називається провокація злочину. А оскільки Україна входить у Раду Європи і визнає рішення ЄСПЛ, то у нас вже таке робити не можна, це незаконно.
Не може співробітник правоохоронного органу провокувати злочин і потім цей же орган цей же злочин і розслідувати.
Тому по закону там треба не з Розенблатом розбиратись, а з НАБУ.
Як це мало б бути по уму: до правоохоронців приходить хабародавець, каже що з нього вимагають хабар, правоохоронці обвішують його засобами фіксації і він йде на передачу хабара.
Але де по уму, а де НАБУ.
А тепер прикиньте скільки грошей йде на утримання цього НАБУ і які його результати роботи маємо на виході.
Короткий аналіз 2-річної "роботи" цього "правоохоронного органу"
https://youtu.be/CJYo_XKX9kA?t=2
"Я ПЕРЕМІГ!!!
12.06.2019 Шостий Апеляційний суд м. КИЄВА "
Ну теперь дело за малым - ремонт капитальный дорог в Житомире... проверим
Надеюсь!