Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 22 Января 2022    10:34:25
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2014 » Август » 28 » 10:14:40

Заява про застосування брудних технологій проти партії «Громадянська позиція»

28 Августа 2014, 10:16:40 2292 16

Заява про застосування брудних технологій проти партії «Громадянська позиція» 26 серпня на одному з телеканалів пролунали безпідставні та безглузді звинувачення на адресу «Громадянської позиції» та її лідера.

Партія розцінює цей інцидент як початок виборчої кампанії, у якій використовуватимуть «вишукані» брудні технології. Олігархічні кола робитимуть все, щоб законсервувати свої позиції в парламенті і зберегти впливи на новообраних депутатів.

Для цього багатії прагнутимуть завадити проходженню до Верховної Ради непідконтрольних їм політичних сил. Зокрема, через власні ЗМІ та окремих політичних коментаторів олігархи обливатимуть брудом партії, які заважатимуть їм безконтрольно розкрадати країну.

Партія «Громадянська позиція» не є чиїмось проектом, на парламентських виборах у списку партії не буде жодної людини, яка би купила собі місце за гроші. Ми шануємо довіру мільйона виборців, які 25 травня підтримали своїми голосами лідера партії Анатолія Гриценка як кандидата в президенти. Не гроші, мандати чи посади – довіра людей для нас є найбільшою цінністю. 

У новому парламенті фракція «Громадянської позиції» продовжить свою діяльність, спрямовану на подолання корупційних схем та відновлення соціальної справедливості. Цей випадок ще раз наголошує на необхідності оновлення депутатського корпусу послідовними й рішучими політичними силами.

Відповідально обираючи нові команди й свіжі ідеї, українці зроблять важливий крок для змін на краще. Партія «Громадянська позиція» закликає співвітчизників бути пильними й не давати можливості олігархам маніпулювати собою через підконтрольні їм ЗМІ.

Тэги: громадянська позиція, Гриценко

Новости партнеров
Комментариев: 16
volia
1 влад (volia)   • 10:41:22, 28 Августа 2014 [Материал]

Блин, в стране настоящая война, а они про выборы думают. Всех этих кандидатов, независимо от какой партии , а особенно от "Блока Президента" во главе с Луценко, под Илловайск и Новоазовск - пусть на деле за страну сражаются, а не за теплые кресла
Tkachuk_V
6 Ткачук Віктор (Tkachuk_V)   • 12:04:19, 28 Августа 2014 [Материал]

див. відповідь 4
TarasS
2 Тарас (TarasS)   • 10:55:35, 28 Августа 2014 [Материал]

Так, гриценки, велички, фуїчки - ВСІ В СРАКУ!
Які ще вибори? Через місяць не буде держави!
Гриценко - полковник? Формуй бригаду з членів ГП. Кошти, які мали витратити на пропагандистську макулатуру - витрачайте на берці та бронежилети.
Величко - формуй в Житомирі хоча б роту.
ВИБОРИ - ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ!
3DSchuminator
3 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 11:16:42, 28 Августа 2014 [Материал]

+
Іскандер
4 Іскандер (Іскандер)   • 11:53:51, 28 Августа 2014 [Материал]

дуже слушна пропозиція щодо виборів. сьогодні Гриценко на своїй сторінці у твітері аналогічну думку висловив:
"Анатолій Гриценко @agrytsenko
Світ повинен зрозуміти-заговорити Путіна неможливо.В нього поїхав дах.Він нав’язує абсолютно неприйнятну фашистську систему прийняття рішень"
Анатолій Гриценко @agrytsenko
Ключова проблема - мир.Треба докласти всіх зусиль,щоб зупинити війну. Якщо для цього треба буде відкласти вибори,то їх треба буде відкласти".

але, на жаль, як бачимо, владна верхівка живе за зовсім іншими догмами. "бабло понад усе!"? вибори ніхто не відміняв, навпаки Порошенкосотоварісчі формують нову вертикаль влади. і це на фоні сформування штабу батальйонно-тактичної групи ЗС РФ вже на українській землі...
Tkachuk_V
5 Ткачук Віктор (Tkachuk_V)   • 12:03:41, 28 Августа 2014 [Материал]

Доповідаю: з Житомирської області від ГП 3 людини в АТО. Інші забеспечують: від бронежилетів до генераторів. Також від команди ГП в Житомирській області постійна підтримка "Айдару", в якому теж є партійці ГП.

В даному випадку мова йде про війну проти олігархів. Подумайте! А може Коломойському відмовили у ГП, в результаті отримали атаку з 1+1?
TarasS
9 Тарас (TarasS)   • 12:35:43, 28 Августа 2014 [Материал]

"В даному випадку мова йде про війну проти олігархів."

Вітьок, йди ти до біса з цією тупою олігархомахією, нав'язаною Путлер-ТВ! Що, клепки в голові нема? Хто з вас боровся з олігархами рік тому, два, три? ХТО ВЗАГАЛІ ВЖИВАВ СЛОВО "ОЛІГАРХ" ЗА ЧАСІВ СВИНЮКОВИЧА? Ніхто і ніде. А тут раптом греблю прорвало.

Сильно ви навоювали з олігархами? Ахмєтов, Пінчук, Єфремов, Курченко, Ярославський, Новинський, Васадзе - вже розгромлені і розкуркулені?..

Отож.

"Доповідаю: з Житомирської області від ГП 3 людини в АТО."

Доповідаю: мова йде про Житомир і область, які зараз АБСОЛЮТНО НЕ ЗАХИЩЕНІ від агресії з півночі. Від Виступовичів до Житомира колона інтервентів доїде за 5 годин. Докладніше тут:

http://zhzh.info/forum/24-12593-1
Tkachuk_V
12 Ткачук Віктор (Tkachuk_V)   • 12:47:28, 28 Августа 2014 [Материал]

Дивно, що людина, яка закликає обєднуватись захищати країну, паралельно дозволяє собі еомції та образи. Я бажаю вам успіху у Вашій справі, але більше не коментую Ваші дописи. Ми продовжуємо, продовжуйте і Ви.
TarasS
15 Тарас (TarasS)   • 13:18:12, 28 Августа 2014 [Материал]

"Ми продовжуємо..."

Що продовжуєте - оральну війну з Коломойським?..

В області Коломойського давно створено дієву Раду Оборони. Сформовано боєздатні частини силою понад бригаду.

А що створено у Житомирській області?

Скажи нам, о, спокійний, розважливий і толерантний Вікторе Ткачук!
AlexIvanov
7 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:06:32, 28 Августа 2014 [Материал]

Грыценко будучи министром обороны Украины ухандохал армию. Где ваша совесть ?
Tkachuk_V
8 Ткачук Віктор (Tkachuk_V)   • 12:33:33, 28 Августа 2014 [Материал]

Вікипедія (можете перевіряти): На посту министра обороны Гриценко занялся вопросами финансирования и реформирования Вооружённых сил Украины.

В 2005 году, впервые за последние годы, армия была профинансирована в полном объёме, а в 2006 году её бюджет вырос на 51 % и достиг 8,9 миллиарда гривен.

По сравнению с 2004 годом, в 2005 году показатели боевой подготовки выросли в среднем на 40—50 %.

Впервые за 15 лет министерство обороны определило Генеральному штабу исходные данные для планирования и конкретизировало задачи Вооружённых сил до 2011 года (до этого военные ставили себе задачи сами и сами же под них разрабатывали программы).
volia
11 влад (volia)   • 12:45:34, 28 Августа 2014 [Материал]

Да вопрос не по Гриценко конкретно, а о том, что не время сейчас агитировать - раскройте глаза в стране война.
Іскандер
13 Іскандер (Іскандер)   • 12:49:39, 28 Августа 2014 [Материал]

хм... а я зрозумів цю інфу, як спростування поширеної у ЗМІ недостовірної інформації... а не як агітацію...
ЛейКа
14 Леонид (ЛейКа)   • 12:51:25, 28 Августа 2014 [Материал]

не совсем понимаю, а что, пусть тигипко и регионалы назад долны в ВР залезть? или вы предлагаете не распускать ВР с регионалами и комуняками?
Іскандер
10 Іскандер (Іскандер)   • 12:44:41, 28 Августа 2014 [Материал]

Гриценко на посту міністра оборони виконував програму, за якою ЗСУ реформувалися для відповідності стандартам НАТО. його провина у тому, що після його відсторонення, на посадах міноборони були дебілоїди, які лише знищували армію, а військово-політичне керівництво держави обрало статус позаблоковості країни і замість того, щоб нарощувати чисельність ЗСУ продовжувало їх скорочення?

скажіть, дуже цікаво, а повернення Гриценком у програму бойової підготовки "крилатої піхоти" стрибків з парашутом вночі - це теж, на вашу думку, "розвалювання армії"? а наказ про Програму розвитку Сил спеціальних операцій..?

якщо маєте реальні факти розвалювання армії - в студію.
AlexIvanov
16 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:24:45, 01 Сентября 2014 [Материал]

Реальные факты развала армии мы видим на донбасе и без студии. И Кузьмука стоилобы отпи.дить
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus