Живой Журнал
Главная » Новости » Власть » 2009 » Август » 17 » 18:13:00
 

Власти Житомира не будут применять силу против торговцев цветами

17 Августа 2009, 18:13:00 4375 9
Власти Житомира не будут применять силу против торговцев цветами

Вже другий рік триває епопея з впорядкуванням однієї з центральних вулиць Житомира - Московської.

Частина цієї вулиці – від Київської до Лятошинського – вже реконструйована. Тепер черга – за впорядкуванням тієї частини вулиці, де нині торгують квітами.

Втім, власники квіткових наметів не погоджуються переходити на нові запропоновані очільниками міста місця торгівлі. Квіти і дотепер продовжують масово продавати саме на Московській. Точки зору продавців та можновладців відстежував Іван Поліщук.

Житомирянка Тетяна Миколаївна продає квіти на Московській десяток років. Про примусову зміну місця роботи жінка чує вже не перший рік.

Тетяна Громова, продавець квітів: "Мы уже 5 лет где-то боремся за то чтобы остаться здесь и чтобы нам немножко облагородили это место. Это живой цветок – его нужно продать и летом и зимой".

На ринку "Поділ", що знаходиться поблизу площі Перемоги не велелюдно. Саме сюди пропонують перейти квіткарям з Московської. Загалом же міська влада окреслила десяток місць для впорядкованої торгівлі квітами.

Володимир Михалець, директор департаменту власності та ринкового регулювання міської ради: "Це в нас і Староміський ринок, і Подол, і Житній ринок. також виділено 7 площадок по м.Житомиру для проведення даного виду діяльності".

Тим часом підприємці з Московської збирають підписи городян на свою підтримку та розробляють власний план реконструкції торгових рядів. А на нових місцях більшість продавців погубялть високі ринкові збори – переконані квіткарі.

Тетяна Громова, продавець квітів: "Нас хотят загнать под частника. аренда там бешенная. Сначала сказали 1000, потом 800. Сей час сказали – мы подрегулируем под 510. Вот я не могу со свого бюджета – у меня двое детей, свекровь, у меня муж погиб – я не могу 500грн. выделить какому-то дяде".

Продавці квітів з Московської вулиці змінювати свої робочі місця не налаштовані. У міській раді такої реакції не розуміють.

Володимир Михалець, директор департаменту власності та ринкового регулювання: "Налаштовані, що вони залишаться, як вони кажуть – що ми ляжемо тут, що ми нікуди не підемо. Але хочу зазначити, що в інтересах 60 людей, які здійснюють певний вид діяльності ми не можемо нехтувати інтересами всього міста і громади".

Не зважаючи на рішення виконкому міськради про звільнення від торгівлі Московської вулиці - тут жваво продовжують продавати та купувати квіти. Проте - як зізнаються у мерії – силовий варіант очищення вулиці від торгових наметів поки що не планують.

Тэги: стихийная торговля, Житомир
   По материалам: ТРК Житомир

Новости по теме:


Комментариев: 9
VadiKO
1 Володимирович (VadiKO)   • 20:12:36, 17 Августа 2009 [Материал]

А я застосував би силу!!!! То вулиця, а не БАЗАР!!! Їм би все "застрати"... кугутська нація...
Ofelia
8 Irina (Ofelia)   • 10:22:51, 18 Августа 2009 [Материал]

Згодна, вулиця має бути вулицею, а базар - базаром...
Проте щодо визначення нації на основі міркувань і дій кількох десятків осіб - це круто... :(
2 Nick from Denmark   • 20:23:22, 17 Августа 2009 [Материал]

гы.... тебе б иуда наоборот поддержать своих сверстников)))
3 впарроо   • 20:27:10, 17 Августа 2009 [Материал]

Інтересами 60 людей ви не можете нехтувати, але інтересами всіх мешканців міста ви НЕХТУЄТЕ!
4 garold   • 22:30:41, 17 Августа 2009 [Материал]

Притупляют бдительность .
RusG
5 Rus (RusG)   • 23:53:06, 17 Августа 2009 [Материал]

Какойто Guns N' Roses получается! А в целом цветки это трупы растений, вернее их половых органов, но очень красивых и араматных! Одним словом мерзость! мерзость там продают. Безобразные антиморальные выходки возмутительны! Общественность и міська рада негодуют!
sebast
6 SerG (sebast)   • 01:27:35, 18 Августа 2009 [Материал]

чЮвак, сдай дилера, я тоже хАчЮ такой травы!
mnenieizdaleka
7 izdaleka (mnenieizdaleka)   • 07:09:29, 18 Августа 2009 [Материал]

Как всегда я был прав..... в Житомире НЕТ власти...... есть сборище трусливых людей, которые себя етой самой властью именуют...
нравится жить в дерьме-живите!! И так уже 18 лет...... У Украины НЕТ будущего!!
9 Larka   • 11:03:29, 18 Августа 2009 [Материал]

Лицо продажной и трусливой власти это шанхайские палатки торговцев цветами в центре города - стыдно перед гостями города!
Объявление на ЖЖ инфо: