Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Суббота, 28 Мая 2022    01:21:43
Главная » Новости » Экономика » 2014 » Декабрь » 17 » 16:32:55

Соціальна відповідальність в конфліктні часи

17 Декабря 2014, 16:32:59 6450 0
Соціальна відповідальність в конфліктні часи

на правах реклами

Думка про відповідальність багатства, в основі якого лежала ідея суспільного служіння, здавна була поширена в підприємницькому середовищі. Соціальна відповідальність бізнесу — це добровільний внесок бізнесу в розвиток суспільства в соціальній, економічній і екологічній сферах, зв’язаних з основною діяльністю компанії.

В Україні суспільство вже давно змінилося. Покупцю вже мало купити необхідний йому товар, покупець вибирає товар одного улюбленого бренду. Проведені дослідження показали, що за рівних умов споживачі стабільно віддають перевагу тим виробникам товарів та послуг, які словом й справою проявляють турботу про соціальні аспекти розвитку суспільства.
 
«ТОВ «Золотий коровай» працює в одному із найскладніших та динамічних секторів економіки, оскільки хліб люди споживають щоденно, незалежно від статків та статусу. Хліб – посідає значне місце у житті кожної людини» - розповідає керівник підприємства Олександр Вербицький – «Тому ми завжди надаємо великого значення соціальній відповідальності перед суспільством, громадою, а особливо перед споживачами. Адже якість нашої продукції, дає можливість людям щоденно споживати смачний та корисний хліб. Це наша основна відповідальність перед споживачами» - продовжує Олександр Вербицький. «Розвиток суспільства в цілому залежить саме від взаємовідносин у бізнесі. Наша компанія віддає перевагу лише місцевим постачальникам сировини, адже завдяки нашій співпраці ми розвиваємо регіон, забезпечуємо людей зарплатами та соціальними пакетами» - каже керівник.

На хлібопекарні працює більше півтисячі працівників. Відповідальність за їх добробут та їхніх  родин також лежить на підприємстві. Керівництво максимально переймається своїми працівникам. Щорічно забезпечується фонд для компенсацій путівок та лікування, відпочинку. Товариство забезпечує і культурний відпочинок для робітників забезпечуючи їм різноманітні екскурсії та навіть відвідини театрів. А премії на надбавки до професійних та значних свят завжди є приємним доповненнями до них. Це теж наша основна відповідальність. Окрім виробництва ми інвестуємо в професійний розвиток та благополуччя наших співробітників. Адже запорука успішного підприємства — це працівники, які з душею роблять свою роботу»- зазначив Олександр Вербицький.

ТОВ «Золотий корова» не стоїть осторонь і суспільного життя громади приймаючи участь у різноманітних благодійних акція, гуманітарній допомозі та благодійності.  Ініціювали  регулярні екскурсії школярів на виробництво приносить, аби зробити свій вклад у освітній та профорієнтаційний процес для молоді. Активно долучаються до допомоги бійцям АТО, зокрема 95-iй бригадi, та окремим добровольчим батальйонам, якi обороняють Україну на Сходi.


Тэги: хлебзавод, Житомир, Золотий каравай

Ух ты! Интересно!
Объявление на ЖЖ инфо:

Полезные материалы