Житомирський учнівський кінофестиваль «ЖУК» розширює кордони. Після вдалого старту організатори вирішили, що у цьому навчальному році долучать до участі більшу кількість школярів з усієї області.
«Вирішили в цьому році знову ж таки за підтримки Сергія Сухомлина провести цей фестиваль і зробити його не просто місцевим, а регіональним. В цьому році у нас тема фестивалю "Я - переможець". Ми хочемо показати цією темою, що кожен з нас має бути переможцем незалежно від того, де ти знаходишся, хто ти є, які у тебе таланти, ти маєш перемагати в першу чергу свій характер, свою лінь, перемагати у своїх талантах, реалізовувати ті дари, які у тебе є», - каже організатор Житомирського учнівського кінофестивалю «ЖУК» Богдан Яремчук.
«Напевно, всі бачили, з якими емоціями діти проходили по цій червоній доріжці, з якими емоціями діти дивилися свої шедеври на великому екрані і з яким задоволенням вони отримували призи як нагороду за свою роботу. Ми говорили тоді, що є плани зробити це всеукраїнським фестивалем, бо подібних фестивалів немає на даний момент в Україні. Але перше завдання - ми проведемо загальнообласний фестиваль. Восени він стартує, навесні будуть підведені підсумки. У чотирьох містах пройдуть покази цих фільмів і сподіваємося, що область з такою ж активністю підключиться до цього фестивалю, як і місто Житомир», - зазначив перший заступник міського голови Житомира Сергій Сухомлин.
Відтепер кінофестиваль базуватиметься не лише у Житомирі, але й у Бердичеві, Коростені і Новограді-Волинському. Організатори очікують, що у цьогорічному кінофестивалі візьмуть участь майже півтори тисячі школярів.
«Багато хто з нас мріяв знімати своє власне кіно, відчути себе актором або актрисою та зіграти якусь важливу роль в фільмі або написати сценарій показати свою ідею. Це чудова можливість для тих дітей, які ще не встигли себе проявити у сфері кіно і я вважаю, що це найкращий шанс і його не потрібно втратити», - каже переможниця Житомирського учнівського кінофестивалю «ЖУК» Крістіна Грач.
«Це досить гарний початок, а особливо дитячий кінофестиваль, яких зараз загалом мало в Україні і дитячого кіно мало. Ми знаємо, що за 20 років незалежності був знятий перший фільм дитячий "Іван - Сила". І в цьому ракурсі такі фестивалі як "ЖУК" є досить актуальними. І я вважаю, що за ними є певне файне майбутнє», - зазначив викладач Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка Ігор Шурпан
Вже незабаром організатори фестивалю проведуть презентації у школах. До кінця року усі охочі зможуть зареєструватися для участі і відвідати майстер класи. На створення фільмів у школярів буде майже 4 місяці і вже у травні, на фінальну церемонію нагородження запросять авторів найкращих фільмів.
Прес-служба Сергія Сухомлина
Интересный фрагмент оттуда же : "Варто відмітити, що проект “ЖУК” отримав грант Житомирського міського голови для обдарованої молоді на 2015 р. та фінансову підтримку у розмірі 7 тис. 500 грн на реалізацію проекту".
Ти не був, не бачив, розкрив рота.
Для чого?
Я не против того, что учить людей нужно. однако есть вероятность что тому кому нечего рассказать - не может научить. пригласить людей из фильм.юа или киностудии довженко не сложно как бы.
--------
у них в группе в ВК, мои знакомые их знатно потролили хроматической субдискретизацией)) улыбает, почитай)
FilmUA проводить тільки платні семінари і тільки в Києві. На Довженка аксакали традиційно квасять, там працює тільки те, що здали в оренду.
Є ще ідеї?
В стране нормальные люди везде. С тотальным неадекватом в этой области я стыкался очень редко.
Можно в любую студию постучать - попросить людей приехать провести мастер класс. В том же коффипосте, синемоне или постмодерне можно притащить за уши операторов, постановщиков, режиссеров, дизайнеров - без проблем. особенно в коффипосте веселая компания :D они потом яхту в житомире подснимут и со школьниками забухают)
на фильм юа надо идти к администраторам павильонов, они всегда подскажут у кого самые спокойные и адекватные съемки, т.к. повидали много чего, дадут номера там уже персонально надо говорить.
на довженка надо цеплять людей в НЕ сезон. т.е. после нового года, под конец весны или летом-ранней осенью. там загрузка из за каналов большая.
самый нормальный вариант цеплять людей без связей - стучать в личку и показывать чем занимаются в том жуке. Мир полон хороших людей.
К примеру можно стукнуть звезде х-фактора прошлого - ире василенко, она прям кладезь профессий: и мультики озвучивает, и композером(Вроде) в постмодерне работает, и на сцене отлично держалась.
У меня была мысль студию открыть, я бы смог пригнать в житомир толковых спецов на обучение. Но тут ты прав, по знакомству.