Живой Журнал

Главная » Новости » Культура » 2018 » Октябрь » 3 » 17:09:09

75-й сезон Житомирський театр відкриє виставою «Show must go on». ВІДЕО

03 Октября 2018, 17:09:09 6145 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
75-й сезон Житомирський театр відкриє виставою «Show must go on». ВІДЕО

5 жовтня стартує новий ювілейний 75-й театральний сезон у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги.  

Театр для глядача підготував сюрприз – сезон буде відкритий новою прем'єрою «Show must go on». Про це на прес-конференції для журналістів розповіли керівники театру. 

- На мою думку це психологічна драма, - розповідає художній керівник театру, режисер Наталя Тимошкіна. Дія спектаклю відбувається у військовій базі на Гаваях, у бухті Перл-Гарбор в 1941 р., але вистава не про війну У ній дуже цікаво поєднано жіноче та чоловіче начало. Буде любов, секс, військовий плац. Хор театру буде виконувати пісню «The show must go on». 


Як з'явилася ця вистава? Драматург Володимир Осляк написав п’єсу для вистави за мотивам роману американського письменника Джеймса Джойса «Віднині і навік». Виставу можна буде переглянути 5-6 та 19 жовтня. Проте за словами керівництва театру вільних квитків вже майже не має. Вистава 16+. 
Директор театру Наталя Ростова повідомила, що зараз проводиться розробка нового сайту театру, на якому буде реалізована функція придбання електронних квитків. За її словами ціни на квитки для глядача не змінилися, передбачено здорожчання ціни на 5 грн на новорічні дитячі вистави. 

Як повідомляв раніше “Журнал Житомира”, нещодавно був представлений новий дизайн будівлі театру. Детальніше про це розповіла Наталя Ростова: Нам розробили дизайн – як театр буде виглядати, а це не проектно-кошторисна документація. У театр зайде працювала робоча група, що буде обстежувати усі наші мережі та комунікації, вікна, двері, пожежну сигналізацію. У 2017 році ми зробили експертизу театру, вивчали фундамент, будівлі вже 65 років. Департамент архітектури та будівництва ЖОДА працює над висновком. І після роботи групи, я думаю, на початок 2019 р. буде вже готова проектно-кошторисна документація

Коментуючи нюанси ремонту, Ростова зазначила що після нього театр стане доступним  для людей з інвалідністю. Також по дизайну передбачений ліфт з 1 по 3-поверх.  

Ознайомитися з репертуаром театру на жовтень можна нижче: 


Тэги: Спектакль, театр, премьера
Комментариев: 4
Hoakina
1 Марина (Hoakina)   • 19:07:08, 03 Октября 2018 [Материал]

без голих цицьок уже не можуть? коли побачимо на сцені Винниченка? Куліша? Лесю Українку?
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 20:43:58, 03 Октября 2018 [Материал]

З голими ціцьками?... ;-)
Hoakina
3 Марина (Hoakina)   • 07:28:59, 04 Октября 2018 [Материал]

На 1. Схоже, що вони по-іншому не можуть. Тому певно так
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 20:46:19, 06 Октября 2018 [Материал]

Видимо тема цицок всё-таки не была раскрыта, раз народ вчера дружно покидал зал театра в течении получаса...
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: