Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Суббота, 21 Мая 2022    12:01:33
Главная » Новости » Экономика » 2015 » Ноябрь » 9 » 09:54:50

Основні кроки та досягнення Ощадбанку за жовтень 2015 року     Реклама  

09 Ноября 2015, 18:03:47 2851 2
Основні кроки та досягнення Ощадбанку за жовтень 2015 року

+1,7 млрд. грн.

Такий приріст портфеля строкових депозитів банк продемонстрував за жовтень з урахуванням курсових коливань. Довіру вкладників не тільки зберігаємо, а й примножуємо.

Нагадаємо, що вкладники Ощадбанку захищені законом, бо це єдиний банк в Україні, в якому повернення вкладів гарантується державою в повному обсязі й без обмеження суми.

Перше місце відразу у двох рейтингах наднадійності банків

В жовтні Ощадбанк став лідером відразу двох рейтингів наднадійності українських банків - від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital та ділового видання «Личній счет». Такі незалежні рейтинги є важливим підтвердженням ринкових позицій банку та додатковим орієнтиром для клієнтів.

Вже відкрито 160 відділень нового формату

Ощадбанк продовжує реформування мережі та, відповідно, відкриття відділень нового формату. Наразі в банку вже 160 таких установ. До кінця поточного року їх кількість має досягнути 200. Відділення нового формату – це новий підхід до обслуговування клієнтів, нові банківські продукти, нова якість роботи, нова система мотивації, нова операційна модель.

Працює 3 мобільних броньованих відділення

Два таких відділення відкрито у жовтні – у Новотроїцькому і Станиці Луганській. Вкотре Ощадбанк доводить свою важливу соціальну значущість як невід’ємна частина української держави. Ми там, де наші громадяни. Там, де наша земля, де наша держава. Саме для роботи у прифронтовій зоні і були розроблені мобільні броньовані відділення, які є частиною мережі банку практично на передовій. Банк підставляє плече нашим мирним громадянам по той бік лінії розмежування, по цей бік - нашим військовим і правоохоронцям.

«Теплі кредити» стають ще доступнішими – знижено відсоткові ставки

У жовтні банк знизив ставки за енергоефективними кредитами: для населення - до 24,5, для ОСББ за кредитами строком до 1 року - до 23, за кредитами строком більше 1 року – до 24 відсотків.

Програма «Ощадний дім» у цифрах

Вже 47 ОСББ проводять енергоефективні заходи у своїх будинках за допомогою кредитів Ощадбанку. Загальна сума наданих на утеплення коштів перевищує 2 млн. грн. Фізичним особам Ощадбанк видав 42 500 кредитів на загальну суму понад 700 млн. грн. Щоденно банк видає до 800 «теплих» кредитів.

Розпочато реалізацію зарплатного проекту для НБУ

Всі співробітники Національного банку отримують картки НСМЕП нового покоління. Спеціально для цієї картки був розроблений ексклюзивний дизайн. Це перший зарплатний проект Ощадбанку, реалізований з використанням карток платіжної системи НСМЕП нового покоління з магнітною смугою та чипом на базі відкритих міжнародних стандартів.Картка НСМЕП-2 перестає бути просто інструментом зняття готівки. Для користувачів таких карток доступними є також розрахунки в торговельно-сервісній мережі та мережі Інтернет, оплата комунальних послуг, інші платежі.

Картку львів’янина першими отримали 10 учасників АТО

Картка львів'янина – сучасна соціальна банківська платіжна картка з ексклюзивним дизайном, оснащена контактним і безконтактним чипами. З її допомогою можна оплачувати комунальні, державні та приватні послуги, отримувати знижки в торговельних мережах міста тощо. Картка є матеріальним носієм персональних даних. Електронно-цифровий підпис надає можливість використовувати сучасний та прогресивний засіб авторизації та підписувати електронні документи через зчитувальні пристрої, встановлені в точках надання електронних послуг. В основі індивідуального дизайну картки – зображення вежі львівської ратуші, представлене крізь призму калейдоскопа, який є символом багатогранності та нескінченної різноманітності.

Чернівці долучились до проекту «Картка містянина»

Ощадбанк у рамках підписаного з міським головою Чернівців Меморандуму про співпрацю запроваджує багатофункціональну «Картку чернівчанина». Таким чином, Чернівці стають третім містом після Києва і Львова, де впроваджується муніципальна картка.

Ощадбанк розширює мережу прийому безконтактних платежів у громадському транспорті Києва

Інноваційний проект з впровадження безконтактної оплати у столичному громадському транспорті набирає обертів. Сьогодні безконтактно оплатити проїзд карткою MasterCard можливо не лише у метро і фунікулері, а й у швидкісному трамваї.

2 зарядні станції для електромобілів встановлено на базі відділення нового типу Ощадбанку у Львові

Ощадбанк – державний банк, що працює для людей та активно підтримує національну політику енергозбереження й екологічної безпеки. Тож відкриття станцій у Львові тільки початок. Подібні зарядні станції планується відкрити й в інших містах-мільйонниках, зокрема в Одесі, Харкові та Дніпропетровську.

2 кредити на купівлю електромобілів видано у Києві та Кременчузі

Енергоефективність як спосіб життя – ось філософія для кожного українця, як на сьогодні, так і на майбутнє. Електромобіль – ще один крок до енергетичної незалежності, екологічної безпеки. Саме для того, щоб філософія енергоефективності ширилась серед українців і у виборі між звичайним авто та електромобілем вибір робився на користь останнього, Ощадбанк здійснює кредитування за лояльною процентною політикою.

Фотографии:
Основні кроки та досягнення Ощадбанку за жовтень 2015 року

Тэги: экономика, ощадбанк, банки

Комментариев: 2
uasmile
1 uasmile (uasmile)   • 10:14:45, 09 Ноября 2015 [Материал]

к чему бы это? приветбанку скоро ппц?
dodo
2 Артём Александрович (dodo)   • 11:57:01, 09 Ноября 2015 [Материал]

ПБ Коломойского катиться в низ,по крутому обрыву.Видать хотят подставиться
Полезное объявление:

Новости по теме: