Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2016 » Январь » 20 » 14:02:17

У схемі захоплення кондфабрики задiянi високі чини – прес-служба ТДВ «ЖЛ». ВІДЕО     Реклама  

20 Января 2016, 14:02:31 4036 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
У схемі захоплення кондфабрики задiянi високі чини – прес-служба ТДВ «ЖЛ». ВІДЕО

"Поліція охорони Житомира мимоволі стала пособником бандитів, які здійснили розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" в кінці грудня – на початку січня" - повідомляє прес-служба Житомирської кондфабрики "ЖЛ".

-  Керівник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач перевищив свої службові обов’язки та, порушивши діюче законодавство, підписав договір на охорону з неіснуючим підприємством ЗАТ "Житомирські ласощі", - переконані на "ЖЛ".

Зроблено це було попри відсутність у представника підприємства Олександра Рогаля установчих документів ЗАТ – установчого договору та рішення зборів акціонерів про призначення його директором. Хоча зазначених документів у ЗАТ "Житомирські ласощі" й бути не могло, бо такої юридично-правової форми, як закрите акціонерне товариство (ЗАТ), в Україні вже не існує.

Однак керівнику управління поліції варто було б поцікавитися об’єктом, який він силами свого відомства зобов’язується охороняти. А також тим фактом, що єдине призначення незаконно створеного ЗАТ "Житомирські ласощі" – юридично обґрунтувати ті розбійні напади на ТДВ "ЖЛ", які відбулися. І саме ТДВ "ЖЛ" належить майно, договір на охорону якого Товкач підписав з юридичною особою, що не має до цієї власності жодного стосунку.

Крім того, згідно підписаного Меморандуму, територія підприємства повинні охоронятися представниками ДСО з обох сторін. Але чомусь при наявності такої охорони відбувається свавілля: опломбовані раніше цехи незаконно відкриваються, майно розкрадається. Також ледве вдалося потрапити на підприємство поліцейським оперативно-слідчої групи, яку викликав банк, що має у заставі частину обладнання фабрики. Оперативникам чинили спротив як поліція охорони, так і невідомі особи в цивільному, підтверджуючим фактом чого є наступне відео.Прес-служба ТДВ "ЖЛ"

Тэги: Житомир, ласощи, ЖЛ


Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: