Живой Журнал

Главная » Новости » Общество » 2018 » Декабрь » 3 » 16:33:45

Борислав Розенблат: волонтери у 2014 році врятували Україну     Реклама  

03 Декабря 2018, 16:33:45 3744 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Борислав Розенблат: волонтери у 2014 році врятували Україну

Народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з представницями Житомирського відділення Благодійного організації  «Турбота про літніх в Україні». Уже 5-тий рік поспіль тут понад 20 жінок шиють різні речі й передають їх для військових. Власними руками вони виготовляють рукавиці, подушки, білизну, в’яжуть шкарпетки – усе передають захисникам України. Сьогодні, 3грудня,  напередодні Міжнародного дня волонтера, Борислав Розенблат привіз для цих невтомних жінок подяку й подарунки.

«У найскрутніші  часи 2014 року, коли в нас практично не було армії, коли лишилось усього кілька боєздатних частин, якраз волонтери врятували Україну. Нарешті це визнає й керівництво держави. Знаю, що ви не шукаєте слави, але про ваші вироби знають й говорять. Я щиро дякую вам за роботу, за ваші невтомні руки, за постійну підтримку військових. Ви робите гарну й важливу справу», - зазначив Борислав Розенблат.

«Для того, щоб нашим жінкам було зручніше шити, ще раніше  Фонд родини Розенблат подарував нам  швейну машинку на 5 різних режимах шиття. Періодично допомагають з тканинами. Одним словом, Борислав Розенблат про нас не забуває», - розповідає керівник Житомирського відділення Благодійного організації «Турбота про літніх в Україні», Таїсія Войцехівська.

Жінки кажуть - діяльність, спрямована на допомогу армії, надає їм сил. Їхні вироби відомі у багатьох військових частинах. Адже житомирські волонтери  постійно відвозять ці речі для бійців на передову.

«Багато років ми не сидимо без діла, постійно щось робимо, попри вік. У нас є 60-річні, 70-річні дівчата й ті, кому за 80. Кожна щось робить. Хтось кроїть, хтось фасує тканину, хтось обшиває. Це нас об’єднує! Нам часто телефонують військові, дякують за роботу. А одного разу наша подушечка вберегла життя! Осколки просто застрягли у ній, врятувавши військового від смерті, він сам нам розповідав. Тож наша робота не марна, це надихає», - розповідає керівник Житомирського відділення Благодійного організації  «Турбота про літніх в Україні», Таїсія Войцехівська.

Нагадаємо, 5 грудня  у світі відзначатимуть Міжнародний день волонтера.

Прес-служба нардепа Борислава Розенблата
 

Тэги: Житомир, Борислав Розенблат, волонтер
Комментариев: 4
HOUSE
1 Sergey (HOUSE)   • 18:00:27, 03 Декабря 2018 [Материал]

От волонтеров больше толку чем от депутатов.... От депутатов одно розачарование, и толку 0. Волонтеров в РАДУ!!!
antonvox
4 Антон А (antonvox)   • 11:10:02, 04 Декабря 2018 [Материал]

Так есть уже в Раде волонтеры))
Полевая
2 Василий (Полевая)   • 19:24:00, 03 Декабря 2018 [Материал]

А Боря там каким боком?!
Artmaker
3 Евгений (Artmaker)   • 20:07:35, 03 Декабря 2018 [Материал]

Борька такий файний!!!
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: