Живой Журнал
Главная » Новости » Город » 2015 » Ноябрь » 2 » 15:21:35
 

У Житомирі в рамках чемпіонату області з футзалу пройде більше двохсот матчів     Реклама  

02 Ноября 2015, 15:21:35 2905 4
У Житомирі в рамках чемпіонату області з футзалу пройде більше двохсот матчів

За звання кращої футзальної команди Житомирщини у новому сезоні змагатиметься 24 команди.

На відкриття чемпіонату з аматорського міні-футболу до Житомира приїхав представник Асоціації футзалу України. За словами Сергія Бабікова, Житомирські команди є невід’ємною частиною футбольної спільноти України, і щороку показують високі результати.
 
«Сьогодні у нас великий фут зальний день, в країні стартує 8 чемпіонатів, один з них - у Житомирі. А загалом кількість команд, я думаю, перевищить тисячу і ми вже виходимо на достатньо серйозний рівень. Якщо говорити окремо про Житомир, то самі за себе говорять виступи Житомирських команд на всеукраїнських фіналах. Житомирські команди завжди беруть учать у фіналах і показують себе з найкращої сторони», - каже голова комітету студентського, аматорського та масового футзалу Асоціації міні-футболу України Сергій Бабіков.
 
Голова федерації футзалу Житомира розповідає: багато команд посилили свій склад і підвищили рівень гри, тож в новому сезоні очікується запекла боротьба. Віктор Таран також додає: незважаючи на недостатнє матеріальне забезпечення футзал у Житомирі продовжує розвиватись.
 
«Величезне бажання і великий потенціал. В нас багато років немає команди у великому футболі, яка бере участь у першості України, а фут зальні команди приймають участь регулярно. Тобто, люди хочуть розвиватися. Звісно, при наявності, скажімо, ще однієї зали було б щонайменше на голову вище. На голову», - розповідає Віктор Таран.
 
Сергій Сухомлин розповідає: вже багато років опікується юнацькими командами з футзалу, тож про специфіку цього вид спорту знає не з чуток. Перший заступник міського голови Житомира впевнений: для того, щоб не втратити потенціал Житомирських спортсменів, бюджетування спорту у Житомирі потрібно збільшувати, і будівництво нового спортивного залу знаходиться у високому пріоритеті.
 
«Завдання номер один - побудувати у Житомирі зал для ігрових видів спорту, тому що без цього хлопці не можуть вдосконалювати свою майстерність. Така підлога, як у комплексі «Динамо», а це наразі найкращий зал у Житомирі, не дає вдосконалюватись техніці футболіста. Тому необхідно говорити про те, що Житомиру потрібен зал для ігрових видів спорту. І зал обов'язково має бути з трибунами, тому що турніри без глядачів - не турніри», - впевнений  перший заступник міського голови Житомира Сергій Сухомлин.
 
На першій грі чемпіонату з аматорського футзалу команда «Енергія» обійшла «Галант-МТС» з рахунком 1:0. Загалом в рамках чемпіонату у Житомирі пройде більше 200 ігор.

Прес-служба Сергія Сухомлина
Тэги: чемпионат, Сухомлин, Житомир, футзал
Комментариев: 4
Парейра
1 Себастьян (Парейра)   • 16:34:04, 02 Ноября 2015 [Материал]

Спорт надо развивать, особенно популярный как футбол. Жаль, что нет профессиональной команды в Житомире в большом футболе. А так все, что касается футбола. однозначно позитивные новости.
uragan_zt
2 Дмитрий (uragan_zt)   • 16:36:43, 02 Ноября 2015 [Материал]

Сирожа уже и тут... то шахматы, то футзал.. какой вид спорта дальше?
garold
3 Кonstantin (garold)   • 18:18:31, 02 Ноября 2015 [Материал]

Одна уже бассейны строила,ни строительши ни бассейна....
senkabunin
4 Бунин Семен Владимирович (senkabunin)   • 14:57:13, 03 Ноября 2015 [Материал]

Сейчас с 3 по 6 ноября в Бердичеве в СЦ ЛАВ проходит 15 Чемпионат Украины по мини-футболу среди аматорских команд энергокомпаний. Приехали футболисты с 16 областей. Впервые Житомирская область принимает такой чемпионат.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: