Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Вторник, 24 Мая 2022    09:17:44
Главная » Новости » Город » 2018 » Июль » 11 » 08:39:08

Запуск новых коммунальных автобусов в Житомире: Ткачук рассказал о преимуществах и недостатках

11 Июля 2018, 08:39:08 4473 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Запуск новых коммунальных автобусов в Житомире: Ткачук рассказал о преимуществах и недостатках

Прошел месяц с момента запуска новых коммунальных автобусов в Житомире, которые приобрели за 53,4 млн гривен. О преимуществах и недостатках их работы в соцсети Facebook рассказал заместитель городского головы Дмитрий Ткачук.
 

"Загальний ефект. Нові автобуси отримали гарні відгуки від більшості користувачів. Однозначно, це новий рівень у перевезеннях міста, який піднімає очікування пасажирів та змушує удосконалюватись решту перевізників, які планують працювати надалі. Окрім очевидного підвищення комфорту, приємним здивуванням для більшості пасажирів став рівень обслуговування: справна видача квитків, робота на маршруті до пізньої ночі, ввічливість водіїв. Міф про те, що водій не зможе на зупинці видавати квитки з валідатора і робити це не під час руху - розвіяно.

Ще одним вагомим результатом стало зростання частки комунального підприємства у міських перевезеннях. Перевізники втрачають і так невелику можливість будь-якого тиску чи шантажу міста.

Водії. Водії можуть ставитись до людей, як до пасажирів, а не як до “ходячих 5 грн”. Ми змінили принципи їх роботи. Тепер ніщо не змушує хамити і когось виганяти, бо головне надати якісну послугу, а не здати план. Важливу роль тут відіграє соціальний пакет водія та нормальний режим роботи на противагу 16 годинам за кермом, після яких водій перетворюється на неадеквата, що кидається на всіх. 

За перший місяць довелось попрощатися з чотирма, які все ж таки допустили кількох помилок, що не пробачаються. Натомість зарплата водія комунального автобуса у Житомирі склала від восьми до десяти тисяч гривень на руки.

Технічні недоліки. За місяць маємо і перші ДТП, і розбите скло з подряпинами. Кілька разів для того, щоб налагодити особливості роботи нових, сучасних агрегатів доводилось викликати сервісну службу. Не одразу розібрались з помилками кондиціонерів, тому кілька автобусів три тижні не могли порадувати комфортною температурою в салоні. Наразі все працює, тому варто нагадувати водію, що у автобуса є не звична опція клімат контролю, не забуваючи при цьому зачиняти вікна.

Пальне. В перші дні витрати пального явно перевищували очікувані обсяги, що відверто кажучи, змушувало хвилюватися. Причин було кілька: стиль водіння, автоматична коробка передач, завантаженість салону та ін. Тренінги для водіїв фахівцем з експлуатації коробки-автомату, де роз'яснили різницю між режимами та умовами роботи знизили витрати пального від 3 до 5 літрів на 100 км.

Перспективи. Вже до кінця літа очікуємо на наступну партію з 23 автобусів. Розширення комунального автобусного парку змусить попрощатися з кількома десятками проіржавілих газелей. Кандидатів не мало. Шанс виправитись, поки що мають всі, та не всі перевізники готові еволюціонувати. Комунальний автопарк розширюється, тому запрошуємо до співпраці тих водіїв, хто готовий чесно та добросовісно працювати на спільний результат".


Как сообщал «ЖЖ», 21 апреля в Житомире на Соборной площади состоялась торжественная передача автобусов производства Минского автозавода. 17 автобусов обошлись Житомиру в 53,4 млн грн. Новые автобусы с 7 июня курсируют по маршрутам №53 и №53-А.

Тэги: Житомир, Ткачук, маз, автобусы

Комментариев: 4
ОЧЕНЬ
1 Больно_за_родной_город (ОЧЕНЬ)   • 09:01:15, 11 Июля 2018 [Материал]

В идеале полностью заменить все маршрутки такими автобусами !
SkyNet
2 Дмитрий (SkyNet)   • 09:46:21, 11 Июля 2018 [Материал]

Меня немного смутило правило льготного проезда с 10 до 16, как в обычных маршрутках. Это нормально для коммунального предприятия???
И климат контроль в салонах? Не, не слышали. Никогда там его нет. Потому, что работающий кондиционер - это дополнительные 3-4 литра топлива на 100 км, а ведь его ТАК хотят сэкономить. Так что водители специально "забывают" его включать.
xdmitry
3 dmitry (xdmitry)   • 18:12:23, 11 Июля 2018 [Материал]

Почём опиум для народа? себестоимость поездки, то есть.

или пофиг, бюджет оплатит?
Рада
4 Людмила Морозова (Рада)   • 17:38:49, 12 Июля 2018 [Материал]

автобусы куплены за бюджетные средства,почему льготный проезд с 10 до 16?это с частниками такой договор, а государственный транспорт должен не ограничивать льготы
Полезное объявление:

Новости по теме: